zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Novisa Development

Warszawa, ul. Puławska 403A
pokaż numer telefonu
Oferty:
11 inwestycji

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, mieszkania
  • Słomin, Ożarów Mazowiecki, Nowa Wola, Marki, Zgorzała, Falenty Nowe, Zamienie
Novisa Development - developer godny zaufania

Budujemy od 20 lat. Robimy to z pasją, korzystając z wiedzy, doświadczenia i wizji naszych architektów. Nasze osiedla to kameralne enklawy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, ale również domy wolnostojące. Budujemy też kameralne budynki wielorodzinne, które wpisują się w niską, lokalną zabudowę. Tworzymy osiedla o spójnym stylu architektonicznym, wciąż poszukując nowych inspiracji i kształtując trendy w budownictwie.

Domy projektujemy z myślą o sobie i naszych rodzinach. To inwestycje nowoczesne i funkcjonalne, a przede wszystkim przyjazne mieszkańcom. Nasze lokale cenią wszyscy, którzy nie chcą żyć w wielkomiejskim tłoku. Dlatego starannie wybieramy lokalizacje, dbając, by były atrakcyjne dla osób, które wybiorą je na swój dom. Zwracamy uwagę nie tylko na lokalną infrastrukturę i skomunikowanie naszych inwestycji z aglomeracją miejską, ale również na bliskie sąsiedztwo terenów i miejsc rekreacyjnych.

Nasze lokale to domy z potencjałem, na długie lata życia.

Osiedla Novisa Development znajdują się m.in. w Pruszkowie, Piastowie, Piasecznie, Raszynie, Falentach, Ożarowie Mazowieckim, Józefosławiu, Nowej Woli, Zgorzale i Lesznowoli. Inwestycje lokujemy również w prestiżowych dzielnicach stolicy, jak Wilanów czy Mokotów, oraz w dzielnicach na obrzeżach miasta jak Bielany, Białołęka oraz Wawer.

Nasze nowe domy i mieszkania zawsze budujemy blisko terenów zielonych i wyposażamy w ogrody, przestronne tarasy lub komfortowe balkony. Niezależnie czy na swój nowy dom wybierzecie Dawidy Bankowe, Piastów, Zamienie, Ożarów Mazowiecki bądź Zgorzałe możecie być pewni, że wykonamy go z najwyższą starannością, ze sprawdzonych, trwałych materiałów oraz z dbałością o detale, tak by po latach każdy z naszych klientów był pewien że dom z Novisą to był dobry wybór.

Trzy powody dla których powinieneś wybrać nas

1. Jak budujemy i dlaczego jesteśmy najlepsi?
Budujemy, czerpiąc z bogatego doświadczenia, w którym zawiera się własne know-how oraz rodzinna pasja do budowania. Dbamy o nasze inwestycje od etapu projektu, po wręczenie kluczy zadowolonym Klientom. Dobieramy starannie lokalizacje, materiały budowlane i wykończeniowe. Stosujemy autorskie rozwiązania architektoniczne. Budujemy sprawnie, unikając usterek i zgodnie z najnowszymi trendami. Każda inwestycja jest dla nas ważna i szczególna, bo wiemy, że tworzymy miejsca, w których rodziny będą budować historię życia swoją i kolejnych pokoleń. Nasze domy, to domy z których jesteśmy dumni, a nasi klienci zadowoleni.

2. Jakość Twojego życia ma znaczenie
Dlatego, zanim wybudujemy kolejne osiedle, starannie szukamy atrakcyjnej lokalizacji. Wiemy, że będziesz tu spędzać czas ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Wypoczywać. Realizować pasje, spełniać marzenia. Dlatego przestrzeń wokół osiedla jest tak ważna. Dbamy, by nasze domy stały w miejscach z potencjałem, w rozwijających się dzielnicach o dobrej lokalnej infrastrukturze i komunikacji. To miejsca oddalone od miejskiego tłoku, a położone blisko przyrody, ciche i bezpieczne. Wiemy, że tu odpoczniesz, a Twoje dzieci będą spokojnie, głęboko spać. W ciągu dnia będziecie cieszyć się wygodną i przyjazną przestrzenią, własnym ogrodem. Będziecie żyć swoim własnym rytmem w kameralnej, domowej enklawie.

3. Polityka otwartych cen
Budujemy od 20 lat, prowadząc otwartą politykę cenową. To nas wyróżnia na rynku. Nie zawyżamy cen domów, by potem je negocjować. Nasze ceny są adekwatne do rzeczywistych kosztów projektowych, budowlanych i wykończeniowych. Każdy nasz Klient płaci za dany lokal tyle samo. Nie stosujemy promocji, nie wręczamy gratisów sprzedażowych. W naszych inwestycjach stosujemy autorskie rozwiązania architektoniczne i bierzemy za nie 100% odpowiedzialności jako deweloper i wykonawca.

Nasi Klienci płacą za dom. Po latach mówią, że to był "dobry wybór".
Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Znajdź wymarzony dom w Novej Magdalence 4
Promocja
Nova Magdalenka 4 - domy od 72 do 92 m² w cenie już od 499 000 zł.
  •  Masz szansę na zakup wymarzonego domu z ogrodem pod Warszawą.
  • Bliskość malowniczych leśnych terenów i komfortowy dojazd do centrum Warszawy.
  • Tutaj czeka na Ciebie cisza, spokój i zieleń prywatnych ogrodów.
  • W okolicy znajdziesz też najważniejsze punkty na mapie każdej rodziny.

Sprawdź ofertę.

Dowiedz się więcej
Do końca promocji zostało 1 dni
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 11 ofert

Miasta:
Wszystkie Ożarów Mazowiecki Marki Zgorzała Falenty Nowe Zamienie Słomin Nowa Wola
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży Białołęka
Warszawa, ul. Cieślewskich 53

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Nowa Wola
Nowa Wola, ul. Ignacego Krasickiego 126

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę