Novisa Development

Warszawa, ul. Cieślewskich 53
pokaż numer telefonu
Oferty:
8 inwestycji

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, mieszkania
  • Ożarów Mazowiecki, Podolszyn, Zgorzała, Janczewice, Warszawa, Marki, Słomin
Novisa Development - developer godny zaufania

23 lata na rynku
9500 zadowolonych klientów i ich rodzin
43 zrealizowane inwestycje
3160 oddanych domów i mieszkań


Budujemy od 20 lat. Robimy to z pasją, korzystając z wiedzy, doświadczenia i wizji naszych architektów. Nasze osiedla to kameralne enklawy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, ale również domy wolnostojące. Budujemy też kameralne budynki wielorodzinne, które wpisują się w niską, lokalną zabudowę. Tworzymy osiedla o spójnym stylu architektonicznym, wciąż poszukując nowych inspiracji i kształtując trendy w budownictwie.

Domy projektujemy z myślą o sobie i naszych rodzinach. To inwestycje nowoczesne i funkcjonalne, a przede wszystkim przyjazne mieszkańcom. Nasze lokale cenią wszyscy, którzy nie chcą żyć w wielkomiejskim tłoku. Dlatego starannie wybieramy lokalizacje, dbając, by były atrakcyjne dla osób, które wybiorą je na swój dom. Zwracamy uwagę nie tylko na lokalną infrastrukturę i skomunikowanie naszych inwestycji z aglomeracją miejską, ale również na bliskie sąsiedztwo terenów i miejsc rekreacyjnych.

Nasze lokale to domy z potencjałem, na długie lata życia.

Osiedla Novisa Development znajdują się m.in. w Pruszkowie, Piastowie, Piasecznie, Raszynie, Falentach, Ożarowie Mazowieckim, Józefosławiu, Nowej Woli, Zgorzale i Lesznowoli. Inwestycje lokujemy również w prestiżowych dzielnicach stolicy, jak Wilanów czy Mokotów, oraz w dzielnicach na obrzeżach miasta jak Bielany, Białołęka oraz Wawer.

Nasze nowe domy i mieszkania zawsze budujemy blisko terenów zielonych i wyposażamy w ogrody, przestronne tarasy lub komfortowe balkony. Niezależnie czy na swój nowy dom wybierzecie Dawidy Bankowe, Piastów, Zamienie, Ożarów Mazowiecki bądź Zgorzałe możecie być pewni, że wykonamy go z najwyższą starannością, ze sprawdzonych, trwałych materiałów oraz z dbałością o detale, tak by po latach każdy z naszych klientów był pewien że dom z Novisą to był dobry wybór.

Trzy powody dla których powinieneś wybrać nas

1. Jak budujemy i dlaczego jesteśmy najlepsi?
Budujemy, czerpiąc z bogatego doświadczenia, w którym zawiera się własne know-how oraz rodzinna pasja do budowania. Dbamy o nasze inwestycje od etapu projektu, po wręczenie kluczy zadowolonym Klientom. Dobieramy starannie lokalizacje, materiały budowlane i wykończeniowe. Stosujemy autorskie rozwiązania architektoniczne. Budujemy sprawnie, unikając usterek i zgodnie z najnowszymi trendami. Każda inwestycja jest dla nas ważna i szczególna, bo wiemy, że tworzymy miejsca, w których rodziny będą budować historię życia swoją i kolejnych pokoleń. Nasze domy, to domy z których jesteśmy dumni, a nasi klienci zadowoleni.

2. Jakość Twojego życia ma znaczenie
Dlatego, zanim wybudujemy kolejne osiedle, starannie szukamy atrakcyjnej lokalizacji. Wiemy, że będziesz tu spędzać czas ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Wypoczywać. Realizować pasje, spełniać marzenia. Dlatego przestrzeń wokół osiedla jest tak ważna. Dbamy, by nasze domy stały w miejscach z potencjałem, w rozwijających się dzielnicach o dobrej lokalnej infrastrukturze i komunikacji. To miejsca oddalone od miejskiego tłoku, a położone blisko przyrody, ciche i bezpieczne. Wiemy, że tu odpoczniesz, a Twoje dzieci będą spokojnie, głęboko spać. W ciągu dnia będziecie cieszyć się wygodną i przyjazną przestrzenią, własnym ogrodem. Będziecie żyć swoim własnym rytmem w kameralnej, domowej enklawie.

3. Polityka otwartych cen
Budujemy od 20 lat, prowadząc otwartą politykę cenową. To nas wyróżnia na rynku. Nie zawyżamy cen domów, by potem je negocjować. Nasze ceny są adekwatne do rzeczywistych kosztów projektowych, budowlanych i wykończeniowych. Każdy nasz Klient płaci za dany lokal tyle samo. Nie stosujemy promocji, nie wręczamy gratisów sprzedażowych. W naszych inwestycjach stosujemy autorskie rozwiązania architektoniczne i bierzemy za nie 100% odpowiedzialności jako deweloper i wykonawca.

Nasi Klienci płacą za dom. Po latach mówią, że to był "dobry wybór".
Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Oferta specjalna na osiedlu Miasto Ogród 6
Promocja
Odkryj Miasto Ogród 6 w Ożarowie Mazowieckim!

Nowoczesne 2-3 pokojowe mieszkania z ogródkami i balkonami.
Wysokie sufity, parking podziemny, bliskość natury.
Idealne dla ceniących harmonię i styl.

Ceny zaczynają się już od 439 000 zł.

Zapytaj o ofertę.
Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 8 ofert

Miasta:
Wszystkie Janczewice Marki Ożarów Mazowiecki Podolszyn Słomin Warszawa Zgorzała
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży - Apartamenty Przyjaciół
Warszawa, ul. Cieślewskich 53

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Białołęka
Warszawa, ul. Cieślewskich 53

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Miasto Ogród 6
Warszawa, ul. Cieślewskich 53

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Nowa Wola
Nowa Wola, ul. Ignacego Krasickiego 126

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Osiedla Natura
Warszawa, ul. Cieślewskich 53

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Zielono Mi
Warszawa, ul. Cieślewskich 53

pokaż numer

Nova Magdalenka 5
Warszawa, ul. Cieślewskich 53

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę