zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Mennica Residence firmy Mennica Polska

Raport mieszkaniowy – Warszawa – czerwiec 2016

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie – czerwiec 2016

2016-07-11
Czerwiec obfitował w nowości na warszawskim rynku mieszkaniowym. Deweloperzy zaprezentowali swoje nowe projekty oraz kolejne etapy realizowanych osiedli. Najwięcej nowości pojawiło się na Białołęce, Mokotowie oraz Bemowie. Większość inwestycji oferuje bardzo róznorodne mieszkania, z dominujacą liczbą mieszkań dwupokojowych.


Atal Marina III zlokalizowany jest na Białołęce przy ulicach Kowalczyka i Krzyżówki. Trzeci etap inwestycji obejmie 3 budynki, o sześciu i siedmiu kondygnacjach. Powstaną w nich 254 mieszkania od kawalerek o powierzchni 33,39 mkw. aż do 100-metrowych 4-pokojowych apartamentów. Lokale posiadać będą balkon, taras lub prywatny przydomowy ogródek. Pod budynkami zaprojektowano garaż podziemny na 242 samochody i 52 motocykle. Dodatkowo powstanie 95 miejsc parkingowych naziemnych dla samochodów i 16 dla motocykli. W inwestycji zaprojektowano także 14 lokali usługowych o metrażach od 29,43 do 61,67 mkw.
Lokalizacja blisko ulicy Modlińskiej zapewnia dostęp do komunikacji miejskiej. W najbliższej okolicy znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa a także sklepy i centrum handlowe. Zielone tereny Kanału Żerańskiego dają możliwość relaksu.

 
 
La Melodie powstaje na zielonych terenach Targówka Mieszkaniowego. Sąsiedztwo inwestycji to m.in. Park Bródnowski, Park Leśny Bródno, Skwer Stefana Wiecheckiego. Ulica Świętego Wincentego jest doskonale skomunikowana z centrum miasta, dzięki komunikacji autobusowej i powstającej stacji metra Trocka (700 m). W pobliżu znajdują się liczne przedszkola, szkoły, place zabaw, punkty handlowe i rekreacyjne.
W inwestycji powstaną 142 mieszkania o rozkładach od jedno- do czteropokojowych i metrażach do 28 do 110 mkw. Balkon, taras lub ogródek przynależą do każdego mieszkania. W standardzie lokale zostaną wyposażone w inteligentne systemy zarządzające.

 
 
La Clarte to inwestycja realizowana przy Osi Królewskiej w Wilanowie. Świetna lokalizacja w Miasteczku Wilanów zapewnia dogodną komunikację z całym miastem kilkunastoma liniami autobusowymi. Planowana jest również nowa linia tramwajowa. Do centrum Warszawy jest zaledwie 10 km które można pokonać samochodem w 15 minut. Najbliższa okolica oferuje wiele sklepów, punktów usługowych, kawiarnie, przedszkola i szkoły. Relaks zapewnią kluby fitness i pływalnie, Plaża Wilanów oraz Rowerowy Szlak Wisły.
W La Clarte powstanie 220 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażach od 31 do 167 mkw. Powierzchnię dodatkową każdego lokalu stanowić będą balkony, tarasy lub ogródki. Pod budynkami zlokalizowane zostaną po dwie kondygnacje garażu podziemnego. Budynek B został już oddany do użytku, zaś budynek A będzie gotowy w IV kwartale b.r.


La Premiere to inwestycja zlokalizowana na Dolnym Mokotowie. Komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewni komunikacja autobusowa. Do centrum stolicy własnym autem dojechać można w 10 minut. Bliskość al. Czerniakowskiej i Trasy Siekierkowskiej ułatwi przemieszczanie się zmotoryzowanym. Spokój i relaks zapewnią liczne pobliskie parki, m.in. Sielecki, Morskie Oko, Szustrów, Promenada, Dreszera, Arkadia oraz Łazienki Królewskie. W promieniu 800 metrów znajdują się szkoły i przedszkola oraz liczne punkty usługowo-handlowe.
W bryle budynku o nieregularnym rzucie zaprojektowano 136 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 30 do 84 mkw. i rozkładach od jedno- do czteropokojowych. Każde mieszkanie posiada balkon, taras albo ogródek. Pod budynkiem znajdzie się parking podziemny. Budynek do użytku zostanie oddany w I kwartale 2017 roku.
 

 
V etap Osiedla pod Słońcem powstaje tuż za czwartym, przy ulicy Rayskiego. To spokojna część Bemowa z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Niedaleko znajdują się szkoły i przedszkola, a także centra handlowe i dyskonty. Do centrum dojechać można ulicą Połczyńską, Górczewską czy Powstańców Śląskich korzystając z własnego auta lub miejskiej komunikacji autobusowej. Bliskie sąsiedztwo Lasu Miejskiego Bemowo i Puszczy Kampinoskiej pozwala na odpoczynek wśród zieleni.
W siedmiokondygnacyjnym budynku powstanie 127 mieszkań od jedno- do pięciopokojowych o metrażach od 25 do 93 mkw. W zależności od położenia będą one miały balkon, taras bądź przydomowy ogródek. Pod V etapem znajdzie się parking podziemny z komórkami lokatorskimi.
 

 
Mieszkańcy Wiślanego Mokotowa IIB zamieszkają w czterech 3-piętrowych budynkach umiejscowionych przy ulicy Grupy AK "Krybar" na Mokotowie. Powstanie w nich 145 mieszkań o metrażach od 31 do 88 mkw. i rozkładach od jedno- do czteropokojowych. Właściciele aut będą mieli do dyspozycji miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz naziemne parkingi. Inwestycja do użytku oddania zostanie w IV kwartale 2017 roku.
Lokalizacja zapewnia sąsiedztwo terenów zielonych nad Wisłą oraz park na Kopcu Powstania Warszawskiego. Blisko stąd również do centrum, Łazienek czy na tereny sportowe Agrykoli. Z kolei bliskość Wisłostrady zapewnia dogodny dojazd w kierunku południowym i północnym. Do już działających sklepów i punktów usługowych w sąsiedztwie, dołączą te zaprojektowane na parterze budynku.
 

 
W południowej części Stegien na Mokotowie, przy ul. Śródziemnomorskiej 41, powstanie Nowe Południe. Bliskość ważnych arterii, jak al. Wilanowska i al. Sikorskiego, zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta. Do wyboru mieszkańcy będą mieli kilkanaście linii autobusowych, metro oraz ścieżki rowerowe. W okolicy znajdują się pasaże handlowe, punkty gastronomiczne i usługi, ale także szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia czy lecznice. Aktywność fizyczną zapewnią lokalne fitness kluby lub pobliski Park Dolinka Służewiecka.
Nowe Południe to budynek wielorodzinny o niejednolitej wysokości od 7 do 11 pięter. W inwestycji powstanie 116 mieszkań w metrażach od 35 do ponad 100 mkw. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze będą miały ogródki. Na dwóch kondygnacjach podziemnych powstanie garaż z miejscami postojowymi, komórki lokatorskie i boksy rowerowe.
 

 
Mennica Residence to dwie wieże ze 188 mieszkaniami o metrażach od 31 do 140 mkw. w rozkładach od jedno- do pięciopokojowych. W budynku znajdzie się strefa rekreacyjno-wypoczynkowa z dwiema salami fitness, siłownia z wyjściem na taras, sala do zabiegów kosmetycznych, sauna, jacuzzi, sala do masażu a także kort do squasha czy boisko do koszykówki. W pasażu na wewnętrznym dziedzińcu znajdą się liczne punkty handlowe i usługowe.
Apartamenty Mennica Residence powstają na Woli przy ulicy Grzybowskiej. Umiejscowienie zapewnia szybki dojazd do wszystkich części miasta dzięki pobliskiej stacji metra, licznym przystankom autobusowym i tramwajowym oraz ścieżkom rowerowym. Od kawiarni, kina, klubu czy muzeum mieszkańców dzieli tylko kilkuminutowy spacer. W pobliżu znajdują się gimnazja, licea przedszkola, szkoły podstawowe, szkoła wyższa i żłobek.
 

 
Inwestycja Relaksowa II powstaje przy ulicy Dembego na warszawskich Kabatach (Ursynów). Metrem, którego stacja znajduje się 600 metrów od inwestycji, do centrum miasta można dostać się w zaledwie 20 minut. 700 metrów od osiedla znajduje się Las Kabacki. W pobliżu zlokalizowane są szkoły, przedszkola i żłobek, punkty handlowo-usługowe oraz centrum handlowe.
Relaksowa II to trzypiętrowy budynek z 47 mieszkaniami z przypisanym do każdego z nich miejscem postojowym w garażu podziemnym. Lokale posiadać będą metraże od 29,8 do 103,65 mkw. i rozkłady od dwóch- do czteropokojowych. Wszystkie mieszkania na piętrach wyposażone będą w balkony lub tarasy. Te usytuowane na parterach w zielone ogródki. Wszystkie kondygnacje obsługiwać będą windy.
 

 
W centrum Warszawy na Woli przy Alei Prymasa Tysiąclecia powstaną nowoczesne wieżowce Murapol Parki Warszawy. Budynki będą miały po 14 pięter i znajdą się w nich 434 mieszkania o metrażach od 22 do 55 mkw. (kawalerki, mieszkania 2-, 3-, 4-pokojowe). Lokale na parterze posiadać będą przestronne tarasy, natomiast te na piętrach obszerne balkony. Łatwe poruszanie się w budynku umożliwią szybkie i ciche windy. Parkowanie zapewni kilkaset miejsc w podziemnych garażach.
W promieniu 1 km od inwestycji znajdują się żłobki, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoła wyższa. Sklepy i usługi znajdują się w odległości 150 metrów. Komunikację zapewniają liczne linie autobusowe oraz pobliska stacja kolejowa.
 

 
Young City II na Bemowie zapewnia łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych a także szybki dojazd do centrum Warszawy. W najbliższej okolicy znajdują się punkty edukacyjne w postaci żłobków, przedszkoli i szkół a także infrastruktura handlowo-usługowa.
W inwestycji powstaną mieszkania o metrażach od 32 do 84 mkw. i rozkładach od kawalerek aż po mieszkania czteropokojowe. Lokale wyposażone będą w przestronne balkony. W standardzie wyposażenia każdego mieszkania będzie system SMART HOUSE. Pod budynkami zlokalizowany zostanie parking podziemny.
 

 
Viva Garden III to inwestycja położona na Białołęce przy ulicy Białołęckiej 251 (9,4 km od centrum Warszawy). Osiedle tworzyć będą trzy budynki w niskiej 3 piętrowej zabudowie. Na osiedlu znajdą się mieszkania od jedno do pięciopokojowych o metrażach od 28 do 81 mkw. Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki (nawet do 170 mkw.) a do pozostałych balkony. Komórki lokatorskie przypisane są do poszczególnych lokali i znajdują się na piętrach i w garażu podziemnym. Klatki schodowe wyposażone będą w cichobieżne windy.
Lokalizacja zapewnia bliskość punktów usługowo-handlowych, szkół, aptek oraz przedszkoli. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki autobusowe a w dalszej odległości tramwajowe.
 

 
Osiedle Classic IV znajduje się przy ul. Modlińskiej 73 A i jest kolejna nowością z Białołęki. Sprawne połączenie z centrum zapewnia Most Północny Marii Curie Skłodowskiej, Modlińska, Trasa Armii Krajowej. Dzięki temu do centrum można dojechać już w 15 min. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki autobusowe. Wokół zlokalizowana jest infrastruktura w postaci sklepów, centrów handlowych, urzędów, placówek pocztowych, banków, ośrodków medycznych, sportowych i rekreacyjnych, szkół, przedszkoli, placów zabaw i restauracji.
Osiedle to czteropiętrowy budynek ze 113 mieszkaniami w metrażu od 27 do 74 mkw. Na Osiedlu Classic IV znaleźć można będzie mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Przynależeć do nich będą duże balkony, tarasy i ogrody. Pod budynkiem zaprojektowano garaż podziemny a w nim komórki lokatorskie.
 

 
Osiedle Verba to projekt znajdujący się przy ul. Makowskiej 139/141 na warszawskiej Pradze. W pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, przedszkola, gimnazjum, szpital, poczta, hipermarket, apteka, ośrodki rekreacji typu basen, siłownie itp. Sprawne połączenie z centrum miasta zapewnia Rondo Wiatraczna oraz pobliskie ulice Grochowska oraz Al. Waszyngtona i al. Stanów Zjednoczonych. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej: autobusowe oraz tramwajowe.
Projekt obejmuje 136 lokali mieszkalnych zlokalizowanych na 5 piętrach. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 28 do 93 mkw. od kawalerki do czteropokojowych. Na piętrach znajdują się komórki lokatorskie. Pod budyniem znajdzie się garaż podziemny z ponad 150 miejscami. Dodatkowych kilkanaście miejsc rozlokowanych będzie na zewnątrz.
 
 

Polecane ogłoszenia:

Bohema Strefa Praga Warszawa Praga Północ
ul. Szwedzka 20
Bohema Strefa Praga to unikalny projekt łączący historyczną lokalizację z nowoczesną architekturą. Komfortowe, ustawne mieszkania o zróżnicowanych... Bohema Strefa Praga to inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Pradze, przy ul. Szwedzkiej 20. W industrialnych obiektach po dawnej fabryce...
Comfort City Rubin Warszawa Białołęka
ul. Dionizosa 7
Głównym atutem inwestycji jest niezwykle bogata oferta układów mieszkań w metrażach od 25 do 75 mkw. Pozwala to znaleźć mieszkanie doskonale...Comfort City Rubin to pierwszy z jedenastu planowanych zespołów budynków (trzy-, sześcio- i ośmiopiętrowych), w najnowszej inwestycji BARC Warszawa...
Cicha Dolina Warszawa Wilanów
ul. Bruzdowa 104

Drewniane okna z szybami antywłamaniowymi, szerokie drzwi tarasowe prowadzące do ogródka, poddasze do indywidualnej aranżacji oraz konstrukcja...Szukasz cichego i spokojnego miejsca, dokąd nie dociera wielkomiejski zgiełk? Pragniesz zamieszkać w malowniczej i wyjątkowej okolicy? Chcesz mieś...

19. Dzielnica IV etap Warszawa Wola (Czyste)
ul. Kolejowa 49

Wielokrotnie wyróżniana i nagradzana inwestycja zlokalizowana w centrum stolicy. Jej wyjątkowy design tworzą nowoczesna architektura i...19. Dzielnica / Etap IV INFORMACJE O INWESTYCJI• Największe, nowe osiedle w centrum miasta • Doskonała lokalizacja – obok stacji II linii metra...

Jaśminowy Mokotów Warszawa Mokotów (Stegny)
ul. Białego Dębu
Jaśminowy Mokotów to osiedle, które będzie stanowić kompletny fragment nowoczesnego miasta. Oprócz budynków, Skanska wykona nową infrastrukturę...
Ursus Factory Warszawa Ursus (Szamoty)
ul. Traktorzystów
URSUS FACTORY 3 Kiedyś teren zurbanizowany i przemysłowy – dziś dedykowana rodzinom spokojna i przyjazna okolica. W lewobrzeżnej części Warszawy...
Murapol Atrium Służewiec Warszawa Mokotów (Służewiec)
ul. Cybernetyki 15
Nowe mieszkania w spokojnej części Służewca na warszawskim Mokotowie, w otoczeniu biznesowego centrum stolicy, bogata infrastruktura w sąsiedztwie...
Riviera Park Warszawa Białołęka (Żerań)
ul. Krzyżówki
Inwestycja Riviera Park to osiedle zlokalizowane na bliskiej Białołęce, ul. Płochocińska / róg Krzyżówki. Projekt zakłada nowoczesną zabudowę o...
Apartamenty Okopowa 59A Warszawa Wola (Powązki)
ul. Okopowa 59A
Apartamenty Okopowa 59A to najnowsza inwestycja realizowana przez Home Invest, na którą składa się jeden ośmiopiętrowy budynek. Zlokalizowana...
wolaRE Warszawa Wola (Młynów)
ul. Ostroroga 21
Inwestycja wolaRE powstaje na warszawskiej Woli przy ulicy Ostroroga – zaledwie 4 km od Centrum. To idealne miejsce dla miłośników miejskiego stylu...
Holm House 2 Warszawa Mokotów (Ksawerów)
ul. Zdziechowskiego
Holm HouseApartamenty przy ul. Zdziechowskiego, nowoczesne i funkcjonalne, a przy tym kameralne osiedle to fragment małej dzielnicy, którą Skanska...
Harmony Park Warszawa Ursynów
ul. Kłobucka
Harmony Park to oferta dla osób, dla których szczególnie ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym a komfortowym...
Zobacz wszystkie w Warszawie ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 15 759 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.