Ursynów #22 to nowa, wspólna inwestycja doświadczonych firm deweloperskich – Develii oraz Grupo Lar Polska. Osiedle, którego ukończenie zaplanowane jest na 2024 rok, wyróżnia dogodna lokalizacja na północnym Ursynowie, rozbudowana infrastruktura komunikacyjna i dostęp do terenów zielonych.


Portal mieszkaniowy Tabelaofert.pl podał wstępne szacunkowe dane ze sprzedaży nowych mieszkań w miesiącu czerwcu oraz w II kwartale 2022 roku. Wynika z nich, że po gwałtownych majowych spadkach w czerwcu sprzedaż zanotowała dalsze spadki, ale ich dynamika znacznie wyhamowała.


Troska o naturalne środowisko, spójna koncepcja architektoniczna, zielone przestrzenie wspólne czy infrastruktura pozwalająca na rozwój społeczny, środowiskowy, kulturalny i ekonomiczny to zupełnie nowe podejście do biznesu, które wpisuje się w ideę zrównoważonego budownictwa. Aurec Home, doświadczony gracz na międzynarodowym rynku nieruchomości i kreator inteligentnych rozwiązań zagospodarowania zieleni, otrzymał prestiżową nagrodę Symbol 2021. Nagroda jest potwierdzeniem najwyższej jakości i skuteczności zarządzania oraz polityki zrównoważonego rozwoju.

Blisko parku, II linii metra i rozwiniętej infrastruktury miejskiej

Develia, jeden z największych deweloperów w Polsce, nie zwalnia inwestycyjnego tempa. Rusza właśnie przedsprzedaż 196 mieszkań w projekcie Toruńska Vita, nowej propozycji firmy na warszawskim Targówku.

Ekologicznie i w kontakcie z przyrodą

Develia wprowadziła do sprzedaży 110 lokali w ramach I etapu Alei Praskich – nowej inwestycji na warszawskiej Pradze Południe. Osiedle będzie wyróżniać się zastosowaniem licznych proekologicznych rozwiązań i dbałością o powierzchnie zielone. Deweloper planuje m.in. certyfikację pierwszej fazy projektu w międzynarodowym systemie BREEAM.


Kameralnie i w otoczeniu zieleni

Pod koniec marca PINB w Warszawie wyraził zgodę na użytkowanie 11 domów szeregowych realizowanych w ramach drugiego etapu osiedla Cicha Dolina w Wilanowie. W budowie pozostaje już tylko 11 domów realizowanych przez dewelopera.


Prawdziwa oaza spokoju z prywatnym parkiem

Na Dolnym Mokotowie, przy ulicy Piaseczyńskiej 41, w pobliżu skarpy warszawskiej, powstaje zespół trzech budynków apartamentowych. Stanowi on część projektu całościowej rewitalizacji terenów Klubu Sportowego „Warszawianka”, opracowanego w latach 2002–2003 przez prof. dr. hab. Stefana Kuryłowicza z pracowni APA Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.

Skondensowana paczka wiedzy - najlepsi prelegenci - sprawdzony format

Tabelaofert.pl wspólnie z agencją internetową Deva Group, pod oficjalnym patronatem Google, organizuje szkolenie on-line dedykowane deweloperom mieszkaniowym. Najlepsi praktycy oraz specjaliści prosto z Google podzielą się tym, jak wygrać mimo kryzysu. Wydarzenie odbędzie się 16.02.2021 r.


Nowa inwestycja dewelopera Urban Developers and Investors

Osiedle Ursus Classic to inwestycja dewelopera Urban Developers and Investors przy ulicy Dyrekcyjnej w Ursusie.
Na powierzchni 38540 m² powstanie zespół siedmiokondygnacyjnych budynków mieszkaniowych wielorodzinnych (6 pięter + kondygnacja podziemna), z lokalami usługowymi na parterze oraz jeden budynek komercyjny. Będzie to zrewitalizowany fragment zabudowań dawnej fabryki ciągników, w którym znajdą się kameralne przestrzenie biurowe, kawiarnia i restauracja.  Osiedle Ursus Classic wyróżnia klasyczna, lecz nowocześnie interpretowana architektura i funkcjonalność. .

Sprawdziliśmy zalety tej warszawskiej dzielnicy

Białołęka, niegdyś niedoceniania, dziś ma do zaoferowania coraz więcej osobom szukającym nowego mieszkania. To m.in. zasługa kolejnych inwestycji, rozwijającej się infrastruktury, a jednocześnie naturalnego charakteru i dużej liczby parków. Co sprawia, że właśnie w tej części Warszawy warto poszukać swojego nowego M?


15-lecie działalności deweloperskiej

Grupa Kapitałowa Home Invest obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia działalności deweloperskiej. Podsumowuje dotychczasowe osiągnięcia i przedstawia plany na przyszłość. W czerwcu br. miało miejsce uroczyste odsłonięcie muralu – Przyszłość na Woli, który został namalowany na ścianie budynku flagowej inwestycji Apartamenty Okopowa 59A w Warszawie


Rynek pierwotny w stolicy

Warszawa stanowi bezapelacyjnie największy rynek nieruchomości w Polsce. To tutaj powstaje najwięcej inwestycji, a osoby zainteresowane kupnem mają najszerszy wybór mieszkań zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Jakich mieszkań poszukuje stołeczny klient oraz na jakie czynniki zwraca uwagę przy wyborze swojego wymarzonego M?

przestrzeń łącząca historię, architekturę oraz naturę

Firma YIT rozpoczyna realizację III etapu osiedla Aroma Park. W kolejnej fazie projektu powstaną nowe budynki, które zaoferują 90 mieszkań w otoczeniu bogatej zieleni oraz historycznej zabudowy gorzelni drożdżowej Henryka Bienenthala. Generalnym wykonawcą została firma UNIBEP. Aroma Park cieszy się dużą popularnością – wszystkie mieszkania, które powstały w ramach etapów I i II zostały już wyprzedane.

Loftowy klimat w otoczeniu zieleni

Ronson Development wybrał generalnego wykonawcę drugiego etapu bestsellerowego osiedla w warszawskim Ursusie. Projekt zostanie zrealizowany przez firmę Karmar. Zakończenie prac planowane jest na koniec października 2021 r. Drugi etap Ursusa Centralnego będzie liczyć 251 lokali. Aż 40% z nich zostało już sprzedanych lub zarezerwowanych.


Realizacja projektów przebiega zgodnie z planem

Victoria Dom osiągnęła w pierwszym kwartale br. sprzedaż na poziomie 593 mieszkań i tym samym została zdecydowanym liderem wśród największych deweloperów działających w Warszawie. Zgodnie z najnowszym raportem firmy redNet Consulting udział spółki w warszawskim rynku pierwotnym wyniósł 9,25%.

Kameralne osiedle blisko miasta

Do sprzedaży deweloper oddał już wszystkie 144 lokale inwestycji Wilgi Park. Osiedle jest położone w Zgorzale, na granicy Ursynowa i Piaseczna. Budowa ostatnich domów zakończy się tu z końcem maja przyszłego roku.

Zamieszkaj komfortowo, wygodnie i w harmonii z otoczeniem

Na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Cieślewskich, tuż przy sosnowym lesie powstaje czwarta część inwestycji Ogrody Przyjaciół. Novisa Development oddaje właśnie do sprzedaży jej piąty etap. To domy usytuowane w centralnej części osiedla.