Zakup lokalu pod wynajem to jeden z najpopularniejszych sposobów na pomnażanie pieniędzy. Takie mieszkanie będzie dobrą, długoterminową inwestycją, gdy wybierzemy atrakcyjną ofertę od zaufanego dewelopera i mieszkanie idealnie skrojone na potrzeby lokatorów. Obecnie na rynek najmu wkraczają osoby młode, opuszczające dom rodzinny, które szukają komfortowej przestrzeni na start w dorosłość.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją prasową, w której piszemy o:

- sytuacji młodych na rynku mieszkaniowym,
- colivingu  - trendzie dotyczącym współdzielenie mieszkania,
- zyskach z inwestycji pod wynajem.


Trwa gorączka sprzedażowa na pierwotnym rynku mieszkaniowym w Polsce. „Bezpieczny Kredyt 2%” wciąż bije kolejne rekordy: łączna wartość udzielonych kredytów wynosi prawie 7 miliardów złotych, a mieszkania od deweloperów znikają z rynku jak świeże bułeczki. Jak zmieniła się struktura kupowanych mieszkań z rządowym dofinansowaniem?

Zachęcamy do zapoznania się z informacją prasową w załączniku oraz swobodne udostępnianie materiału.

W razie potrzeby: Mariola Żak, ekspert rynku nieruchomości z Aurec Home udzieli komentarza eksperckiego na temat obecnej sytuacji na rynku mieszkaniowym.

Zapraszamy do kontaktu.


Czy w Warszawie można znaleźć komfortowe mieszkanie w budżetowej cenie, otoczone zielenią, z prywatną strefą fitness i ogródkiem, gdzie śpiew ptaków budzi Cię każdego ranka, a dojazd do centrum zajmuje 15 minut? Tak! Deweloper Aurec Home zaprasza do Dzielnicy Lawendy, nowopowstałej części ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanego na warszawskich Włochach. Wymarzone „M” można kupić za gotówkę oraz w programie „Bezpieczny Kredyt 2 proc.”.


Czy deweloper może mieć wpływ na zdrowy i szczęśliwy rozwój dzieci? Oczywiście, że tak tworząc inwestycje, które będą bezpiecznym i komfortowym miejscem do życia. Na co zwrócić uwagę, wybierając osiedle mieszkaniowe przyjazne dzieciom? Co jest najważniejsze: lokalizacja, tereny zielone, a może obecność infrastruktury użytkowej? Podpowiada ekspert rynku mieszkaniowego z Aurec Home, Mariola Żak.


Rozmowa z CEO Aurec Home Shragą Weismanem o nowych wyzwaniach dla rynku mieszkaniowego.

Po ubiegłorocznych zawirowaniach na rynku nieruchomości dziś w mieszkaniówce powiewa wiosennym optymizmem. Sprzedaż mieszkań w I kwartale 2023 r. osiągnęła bardzo dobry rezultat — łącznie na sześciu głównych rynkach sprzedano ich o 34% więcej niż w poprzednim kwartale. I choć na spadek cen lokali nie ma co liczyć, to deweloperzy oferują korzystne promocje na wybrane mieszkania. Z ciekawą inicjatywą wychodzi Aurec Home, który przygotował rewelacyjne oferty dla kupujących lokale na własny użytek, jak i dla inwestorów pod wynajem.


W ostatnich latach coraz wyraźniej widać, że dbałość o ekologię jest jednym z istotnych czynników, które mają wpływ na decyzje konsumentów. Trend ten silnie dominuje także na rynku nieruchomości. Dlatego inwestor Aurec Home tworzy eko-osiedla, które są komfortowym miejscem do życia, a proekologiczne pomysły pozwalają mieszkańcom np. oszczędzać energię czy odpoczywać blisko natury. Sprawdź, jakie eko-patenty oferuje lokatorom deweloper w swoich inwestycjach.


Wiosenne promienie słońca zaczynają na dobre rozpuszczać zamrożony wysokimi cenami i ratami rynek nieruchomości. Klienci po fazie uśpienia i wyczekiwania na „lepsze czasy” ruszyli do poszukiwań własnego M. Sektor mieszkaniowy odmraża się stopniowo już od stycznia br., a marzec był najlepszy od 10 miesięcy pod względem sprzedaży lokali. Wzrosła także liczba wniosków kredytowych - banki udzieliły 10,4 tys. kredytów mieszkaniowych. Wszyscy gracze rynkowi tj. deweloperzy, agenci nieruchomości, banki i klienci zacierają ręce. Z czego wynika ożywienie na rynku mieszkaniowym i czy ta dobra passa utrzyma się dłużej?


Nowe mieszkania w Warszawie

Ursynów #22 to nowa, wspólna inwestycja doświadczonych firm deweloperskich – Develii oraz Grupo Lar Polska. Osiedle, którego ukończenie zaplanowane jest na 2024 rok, wyróżnia dogodna lokalizacja na północnym Ursynowie, rozbudowana infrastruktura komunikacyjna i dostęp do terenów zielonych.


Kameralna zabudowa i zielone otoczenie dostępne na wyciągnięcie ręki

Sprzedaż mieszkań w nowym Osiedlu Gardenia Lagom przy ul. Głębockiej na warszawskiej Białołęce rozpoczął właśnie Marvipol Development - deweloper z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Gardenia Lagom to cztery budynki w niskiej 3-piętrowej zabudowie, obejmujące 286 mieszkań, garaż podziemny oraz tereny zielone, przy projektowaniu których oparto się o zasady szwedzkiej filozofii lagom.


Portal mieszkaniowy Tabelaofert.pl podał wstępne szacunkowe dane ze sprzedaży nowych mieszkań w miesiącu czerwcu oraz w II kwartale 2022 roku. Wynika z nich, że po gwałtownych majowych spadkach w czerwcu sprzedaż zanotowała dalsze spadki, ale ich dynamika znacznie wyhamowała.


Troska o naturalne środowisko, spójna koncepcja architektoniczna, zielone przestrzenie wspólne czy infrastruktura pozwalająca na rozwój społeczny, środowiskowy, kulturalny i ekonomiczny to zupełnie nowe podejście do biznesu, które wpisuje się w ideę zrównoważonego budownictwa. Aurec Home, doświadczony gracz na międzynarodowym rynku nieruchomości i kreator inteligentnych rozwiązań zagospodarowania zieleni, otrzymał prestiżową nagrodę Symbol 2021. Nagroda jest potwierdzeniem najwyższej jakości i skuteczności zarządzania oraz polityki zrównoważonego rozwoju.

Blisko parku, II linii metra i rozwiniętej infrastruktury miejskiej

Develia, jeden z największych deweloperów w Polsce, nie zwalnia inwestycyjnego tempa. Rusza właśnie przedsprzedaż 196 mieszkań w projekcie Toruńska Vita, nowej propozycji firmy na warszawskim Targówku.

Ekologicznie i w kontakcie z przyrodą

Develia wprowadziła do sprzedaży 110 lokali w ramach I etapu Alei Praskich – nowej inwestycji na warszawskiej Pradze Południe. Osiedle będzie wyróżniać się zastosowaniem licznych proekologicznych rozwiązań i dbałością o powierzchnie zielone. Deweloper planuje m.in. certyfikację pierwszej fazy projektu w międzynarodowym systemie BREEAM.


Kameralnie i w otoczeniu zieleni

Pod koniec marca PINB w Warszawie wyraził zgodę na użytkowanie 11 domów szeregowych realizowanych w ramach drugiego etapu osiedla Cicha Dolina w Wilanowie. W budowie pozostaje już tylko 11 domów realizowanych przez dewelopera.


Prawdziwa oaza spokoju z prywatnym parkiem

Na Dolnym Mokotowie, przy ulicy Piaseczyńskiej 41, w pobliżu skarpy warszawskiej, powstaje zespół trzech budynków apartamentowych. Stanowi on część projektu całościowej rewitalizacji terenów Klubu Sportowego „Warszawianka”, opracowanego w latach 2002–2003 przez prof. dr. hab. Stefana Kuryłowicza z pracowni APA Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.

Skondensowana paczka wiedzy - najlepsi prelegenci - sprawdzony format

Tabelaofert.pl wspólnie z agencją internetową Deva Group, pod oficjalnym patronatem Google, organizuje szkolenie on-line dedykowane deweloperom mieszkaniowym. Najlepsi praktycy oraz specjaliści prosto z Google podzielą się tym, jak wygrać mimo kryzysu. Wydarzenie odbędzie się 16.02.2021 r.