Logo

Nowe mieszkanie, 36,92 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr 103

583 336 zł

15 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 729 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Mistrzejowice, Osiedle Piastów, ul. Powstańców / os. Piastów

2 pokoje, mieszkanie 36,92 m², piętro 8, oferta nr 103, ul. Powstańców / os. Piastów - Budynek F, Kraków, Mistrzejowice, Osiedle Piastów, ul. Powstańców / os. Piastów
SALON Z ANEKSEM18,56 m²SYPIALNIA10,52 m²ŁAZIENKA4,06 m²KORYTARZ3,78 m²BALKON4,79 m²
Wymiary mieszkania 36.92 m², 103
ul. Powstańców / os. Piastów - Budynek F - zdjęcie nr 0
ul. Powstańców / os. Piastów - Budynek F - zdjęcie nr 1
ul. Powstańców / os. Piastów - Budynek F - zdjęcie nr 2
ul. Powstańców / os. Piastów - Budynek F - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.92 m², 103
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,92 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,79 m²)

Termin oddania:

Budynek F - gotowy do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę