Logo

Nowe mieszkanie, 49,16 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 64

693 156 zł

14 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 243 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Podedworze 11

Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Podedworze 11

SALON Z ANEKSEM27,10 m²SYPIALNIA13,22 m²ŁAZIENKA4,15 m²KORYTARZ4,69 m²BALKON8,05 m²
Wymiary mieszkania 49.16 m², 64
Wirtualna makieta 3D mieszkania 49.16 m², 64
969798996263643433678 18x17.6x28.018x17.6x28.018x17.6x28.018x17.6x28.0
Plan piętra
Podedworze 11 - zdjęcie nr 0
Podedworze 11 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 49.16 m², 64
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,16 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny (płatny dodatkowo), parking podziemny (płatny dodatkowo)

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,05 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę