Logo

Nowe mieszkanie, 102,51 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr 31

1 312 128 zł

12 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 139 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Podedworze 11

Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Podedworze 11

SYPIALNIA25,79 m²SALON Z ANEKSEM24,31 m²SYPIALNIA12,19 m²SYPIALNIA10,62 m²SYPIALNIA9,00 m²ŁAZIENKA4,91 m²WC1,92 m²KORYTARZ13,77 m²BALKON6,44 m²BALKON5,22 m²BALKON5,16 m²
Wymiary mieszkania 102.51 m², 31
Wirtualna makieta 3D mieszkania 102.51 m², 31
929394955960613231345 18x17.6x28.018x17.6x28.018x17.6x28.018x17.6x28.0
Plan piętra
Podedworze 11 - zdjęcie nr 0
Podedworze 11 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 102.51 m², 31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

102,51 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny (płatny dodatkowo), parking podziemny (płatny dodatkowo)

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,44 m²), balkon (5,22 m²), balkon (5,16 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę