Logo

Nowe mieszkanie, 50,11 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 67

721 584 zł

14 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Podedworze 11

Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Podedworze 11

SALON Z ANEKSEM27,10 m²SYPIALNIA13,22 m²ŁAZIENKA4,15 m²KORYTARZ4,69 m²SCHOWEK2,20 m²BALKON8,05 m²
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,11 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny (płatny dodatkowo 55000 zł)

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,05 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę