Logo

Nowe mieszkanie, 92,33 m², 4 pokoje, parter, oferta nr D 0.01

1 015 445 zł

10 998 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 751 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowicka 100

Poznań, Winogrady, ul. Naramowicka 100

SALON Z ANEKSEM25,65 m²SYPIALNIA16,98 m²SYPIALNIA13,45 m²SYPIALNIA11,51 m²ŁAZIENKA7,19 m²WC2,22 m²KORYTARZ12,10 m²PRZEDSIONEK2,63 m²OGRÓDEK19,11 m²OGRÓDEK11,43 m²
Wymiary mieszkania 92.33 m², D 0.01
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 0
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 1
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 2
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 92.33 m², D 0.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

92,33 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (19,11 m²), ogródek (11,43 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę