Logo

Nowe mieszkanie, 117,42 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr B 1.01

1 231 783 zł

10 490 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 763 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowicka 100

Poznań, Winogrady, ul. Naramowicka 100

SALON Z ANEKSEM25,79 m²SALON Z ANEKSEM21,90 m²SALON Z ANEKSEM16,66 m²SYPIALNIA12,24 m²ŁAZIENKA5,22 m²ŁAZIENKA5,15 m²ŁAZIENKA4,63 m²KORYTARZ7,84 m²KORYTARZ7,28 m²KORYTARZ6,87 m²KORYTARZ2,93 m²BALKON5,97 m²BALKON2,09 m²
Wymiary mieszkania 117.42 m², B 1.01
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 0
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 1
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 2
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 117.42 m², B 1.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

117,42 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,97 m²), balkon (2,09 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę