Nowe Mieszkanie, 40,60 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr E/147
Inwestycja 29. Aleja
Kraków, Stare Miasto, Warszawskie, ul. Prandoty 10c / al. 29 Listopada
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Powierzchnia:40,60 m²
- Piętro:7 piętro
- Typ kuchni:aneks kuchenny
- Strony świata:północny zachód (NW), południowy zachód (SW)
- Termin oddania:Budynek E - III kwartał 2026
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Opinia tabelaofert.pl o zaletach planu lokalu:
Komfortowe dwupokojowe mieszkanie z loggią na siódmym piętrze. W skład tego dwupokojowego mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialnia małżeńska, łazienka, korytarz wejściowy oraz loggia. Zapewnia ono przemyślaną funkcjonalność oraz wygodę użytkowania.
-
Salon z aneksem kuchennym i jadalnią o powierzchni 21,33 m², łączący trzy kluczowe funkcje, jest sercem życia tego mieszkania. Wspólne przestrzenie umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, oszczędzając miejsce. Dzięki temu rozwiązaniu codzienne życie staje się bardziej harmonijne i wygodne.
-
Podwójne drzwi balkonowe prowadzące na loggię z salonu to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na płynne rozszerzenie przestrzeni dziennej na zewnątrz. Ułatwia to relaks i spotkania z przyjaciółmi podczas ciepłych wieczorów, dodając jednocześnie mieszkańcom dodatkową przestrzeń użytkową.
-
Łazienka o powierzchni 4,48 m² usytuowana tuż obok sypialni małżeńskiej jest nieoceniona dla codziennego komfortu. Bliskość tych pomieszczeń znacząco wpływa na wygodę porannej i wieczornej rutyny, co jest szczególnie istotne dla pary, której zależy na wygodnym dostępie do najważniejszych pomieszczeń.
-
Szerokie, otwarte przejście pomiędzy salonem z aneksem kuchennym i jadalnią a korytarzem wejściowym pozwala na płynne poruszanie się po mieszkaniu. Taka aranżacja sprawia, że wnętrze wydaje się przyjemnie spójne, a naturalne światło swobodnie przepływa między pomieszczeniami, co znacznie zwiększa wygodę użytkowania obu przestrzeni.
Szczegółowy opis mieszkania. Po wejściu do tego komfortowego dwupokojowego mieszkania, znajdziemy się w korytarzu wejściowym o powierzchni 3,94 m², z którego mamy dostęp do wszystkich pozostałych pomieszczeń. Na wprost znajduje się salon z aneksem kuchennym i jadalnią, w którym przewidziane jest miejsce na dwuosobową sofę i stolik kawowy, co czyni tę strefę idealnym miejscem do relaksu. Kuchnia wyposażona w zestaw praktycznych mebli zintegrowanych z nowoczesnymi urządzeniami, jak zmywarka oraz płyta czteropalnikowa, pozwala na komfortowe gotowanie. Bliskość stolika jadalnianego sprzyja wygodnemu spożywaniu posiłków. Bezpośrednio z salonu można wyjść na przestronną loggię, idealne miejsce na chwile odpoczynku na świeżym powietrzu.
Przechodząc do dalszej części mieszkania, znajdziemy sypialnię małżeńską o powierzchni 10,85 m². Zachęca ona do odpoczynku dzięki dużemu łóżku dwuosobowemu oraz praktycznym szafkom nocnym i pojemnej szafie. Łazienka, usytuowana pomiędzy sypialnią a korytarzem, jest wyposażona w kabinę prysznicową, pralkę, umywalkę oraz toaletę, co gwarantuje wygodę codziennego użytkowania.
To mieszkanie jest idealne dla singla lub pary, ceniących wygodną strefę dzienną do pracy i relaksu. Dzięki przestronnej loggii oraz funkcjonalnej aranżacji wnętrz, sprawdzi się także dla małej rodziny, gdzie salon z aneksem może pełnić dodatkowo funkcję miejsca zabaw lub wspólnej pracy czy nauki.
Zobacz podobne oferty w tej inwestycji








Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Skontaktuj się z oferentem
Skontaktuj się z oferentem
Śr. 11.00 - 17.00
Czw. - Pt. 09.00 - 17.00
Sob. 10.00 - 15.00
29. Aleja opinie:
Znakomita 4.8 / 5
29. Aleja opinie:
Pobliskie lokalizacje
W okolicy
Inni użytkownicy szukali również na Warszawskim
Ceny mieszkań na Warszawskim
Ulice w Krakowie
- nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie na Starym Mieście
- nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie na Podgórzu
- nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie na Dębnikach
- nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie na Krowodrzy
- nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie na Prądniku Białym
- nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie na Prądniku Czerwonym
- nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie na Grzegórzkach
- nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie
- nowe kawalerki w krakowie na warszawskim
- nowe mieszkania 2-pokojowe w krakowie na warszawskim
- nowe mieszkania 3-pokojowe w krakowie na warszawskim
- nowe mieszkania 4-pokojowe w krakowie na warszawskim
- mieszkania bez wkładu własnego w krakowie na warszawskim
- nowe mieszkania z tarasem w krakowie na warszawskim
- gotowe mieszkania warszawskie
- nowe mieszkania prochowa kraków
- nowe mieszkania pękowicka kraków
- nowe mieszkania drożdżowa kraków
- nowe mieszkania śliwiaka kraków
- nowe mieszkania gałczyńskiego kraków
- nowe mieszkania kocmyrzowska kraków
- nowe mieszkania pszczelna kraków
- nowe mieszkania do wilgi kraków
- nowe mieszkania strzelców kraków
- nowe mieszkania janowskiego kraków
- nowe mieszkania ruczaj kraków
- nowe mieszkania pasteura kraków
- nowe mieszkania łepkowskiego kraków
- nowe mieszkania stelmachów kraków
- nowe mieszkania białoruska kraków
- nowe mieszkania czeczów kraków
- nowe mieszkania cystersów kraków
- nowe mieszkania truszkowskiego kraków
- nowe mieszkania łagiewnicka kraków
- nowe mieszkania wenecja kraków
- nowe mieszkania sławka kraków
- nowe mieszkania piaszczysta kraków
- nowe mieszkania federowicza kraków
- nowe mieszkania słomczyńskiego kraków
- nowe mieszkania szwed-śniadowskiej kraków
- nowe mieszkania pana tadeusza kraków
- nowe mieszkania grodzka kraków