zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nowe mieszkania Kraków Prądnik Biały - rynek pierwotny

Znaleziono 743 oferty
Wyszukuję...
Nowa Siewna - Etap II i IV, nowe mieszkania, Super Krak S.A., ul. Siewna, Prądnik Biały, Kraków Oferta szczegóły link
3D
od 440 436 zł
Slow City, nowe mieszkania, EKOPARK, ul. Pękowicka, Prądnik Biały, Kraków Oferta szczegóły link
3D
od 426 000 zł
Reklama
Meiera 16E - Etap II, nowe mieszkania, Dom-Bud M.Szaflarski, Meiera 16E, Prądnik Biały, Kraków Oferta szczegóły link
nowość
od 334 613 zł
Zobacz oferowane w okolicy
Life Hub, nowe mieszkania, URBA sp. z o.o., ul. Kujawska, Krowodrza, Kraków Oferta szczegóły link
3D
od 502 113 zł
Pokaż więcej

Mieszkania od Dewelopera Kraków Prądnik Biały

Prądnik Biały – jedna z 18 dzielnic Krakowa, powstała z kilku historycznych miejscowości, które istniały na terenie miasta od dziesięcioleci. Prądnik utworzono m.in. z Górki Narodowej, Witkowic, północnej części Krowodrzy i Bronowic Wielkich. Rolniczy charakter terenów zadecydował o dominującej dziś zieleni i terenach rekreacyjnych. Aktualnie powstają tu liczne inwestycje, których właściciele oferują przyszłym mieszkańcom nowe mieszkania Kraków Prądnik Biały o wysokim standardzie.

Dzielnica IV jako atrakcyjne miejsce do życia

Prądnik Biały jest bardzo korzystnie położony względem centrum miasta. Dzielnica ta jest najbardziej wysuniętą na północ częścią Krakowa, ale sąsiaduje ze Starym Miastem, co oznacza, że w tych okolicach bardzo dobrze rozwinięta jest sieć tramwajowo-autobusowa.

Mieszkańcy cenią dzielnicę za wszechobecne spokój oraz ciszę. Mając na uwadze fakt, że do centrum miasta jest zaledwie 20-30 minut drogi, Prądnik Biały staje się obiektem zainteresowania rosnącej liczby osób. Okolica pełna jest zieleni, co dodatkowo wpływa na jej popularność, kolejnym zaś atutem jest bliskość autostrady, co pozwala wyrwać się z miasta bez konieczności stania w korkach. Zalety dzielnicy skrupulatnie wykorzystują inwestorzy, wznosząc tu kolejne, nowe mieszkania Kraków Prądnik Biały.

Wymarzona lokalizacja dla rodzin z dziećmi

Oferta edukacyjna na poziomie podstawowym jest bardzo zróżnicowana. Nie brakuje tu przedszkoli i szkół podstawowych, w tym placówek z oddziałami zintegrowanymi. Dziesiątki szkół państwowych i prywatnych zachęca młode rodziny do zapoznania się z ofertami zawierającymi nowe mieszkania Kraków Prądnik Biały i zamieszkania w dzielnicy z licznymi udogodnieniami.

Okolica oferuje wiele miejsc, które sprzyjają aktywności najmłodszych na świeżym powietrzu. Warto wspomnieć choćby o Smoczym Skwerze przy ul. Krowoderskich Zuchów, który nawiązuje do historii miasta. Znajduje się tam siłownia zewnętrzna, zjeżdżalnie, instalacje linowe do wspinaczki czy ścieżka sprawnościowa. Innym ciekawym miejscem jest Planeta Robotów, gdzie w trakcie roku szkolnego odbywają się zajęcia z robotyki i programowania, a w wakacje organizowane są półkolonie. Najmłodszym polecany jest plac zabaw Leśna Kryjówka – wykonany z drewna obiekt, umiejscowiony w malowniczym lasku.

Ciągły rozwój i inwestycje

Prądnik Biały jest dzielnicą, która jest doskonałym kompromisem między miejskim zgiełkiem a całkowitym brakiem cywilizacji. Można doświadczyć tu spokoju, a jednocześnie skorzystać z rozbudowanej oferty handlowo-usługowej. Służba zdrowia funkcjonuje na najwyższym poziomie, a dzielnica jest bezpieczna i przyjazna. Nic dziwnego, że deweloperzy wciąż oferują tu nowe mieszkania Kraków Prądnik Biały, a przedsiębiorcy chętnie otwierają swoje biznesy. Władze dzielnicy stale planują kolejne inwestycje, mające na celu uatrakcyjnić okolicę i sprawić, że będzie ona jeszcze bardziej przyjazna zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających.

Promocje
i Premiery Mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 26 752 osoby
UP
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.