Nowe mieszkania Kraków Prądnik Biały - rynek pierwotny

Znaleziono 120 ofert w 5 inwestycjach
FILTRUJ
Wyszukuję...
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania od Dewelopera Kraków Prądnik Biały

Prądnik Biały – jedna z 18 dzielnic Krakowa, powstała z kilku historycznych miejscowości, które istniały na terenie miasta od dziesięcioleci. Prądnik utworzono m.in. z Górki Narodowej, Witkowic, północnej części Krowodrzy i Bronowic Wielkich. Rolniczy charakter terenów zadecydował o dominującej dziś zieleni i terenach rekreacyjnych. Aktualnie powstają tu liczne inwestycje, których właściciele oferują przyszłym mieszkańcom nowe mieszkania Kraków Prądnik Biały o wysokim standardzie.

Dzielnica IV jako atrakcyjne miejsce do życia

Prądnik Biały jest bardzo korzystnie położony względem centrum miasta. Dzielnica ta jest najbardziej wysuniętą na północ częścią Krakowa, ale sąsiaduje ze Starym Miastem, co oznacza, że w tych okolicach bardzo dobrze rozwinięta jest sieć tramwajowo-autobusowa.

Mieszkańcy cenią dzielnicę za wszechobecne spokój oraz ciszę. Mając na uwadze fakt, że do centrum miasta jest zaledwie 20-30 minut drogi, Prądnik Biały staje się obiektem zainteresowania rosnącej liczby osób. Okolica pełna jest zieleni, co dodatkowo wpływa na jej popularność, kolejnym zaś atutem jest bliskość autostrady, co pozwala wyrwać się z miasta bez konieczności stania w korkach. Zalety dzielnicy skrupulatnie wykorzystują inwestorzy, wznosząc tu kolejne, nowe mieszkania Kraków Prądnik Biały.

Wymarzona lokalizacja dla rodzin z dziećmi

Oferta edukacyjna na poziomie podstawowym jest bardzo zróżnicowana. Nie brakuje tu przedszkoli i szkół podstawowych, w tym placówek z oddziałami zintegrowanymi. Dziesiątki szkół państwowych i prywatnych zachęca młode rodziny do zapoznania się z ofertami zawierającymi nowe mieszkania Kraków Prądnik Biały i zamieszkania w dzielnicy z licznymi udogodnieniami.

Okolica oferuje wiele miejsc, które sprzyjają aktywności najmłodszych na świeżym powietrzu. Warto wspomnieć choćby o Smoczym Skwerze przy ul. Krowoderskich Zuchów, który nawiązuje do historii miasta. Znajduje się tam siłownia zewnętrzna, zjeżdżalnie, instalacje linowe do wspinaczki czy ścieżka sprawnościowa. Innym ciekawym miejscem jest Planeta Robotów, gdzie w trakcie roku szkolnego odbywają się zajęcia z robotyki i programowania, a w wakacje organizowane są półkolonie. Najmłodszym polecany jest plac zabaw Leśna Kryjówka – wykonany z drewna obiekt, umiejscowiony w malowniczym lasku.

Ciągły rozwój i inwestycje

Prądnik Biały jest dzielnicą, która jest doskonałym kompromisem między miejskim zgiełkiem a całkowitym brakiem cywilizacji. Można doświadczyć tu spokoju, a jednocześnie skorzystać z rozbudowanej oferty handlowo-usługowej. Służba zdrowia funkcjonuje na najwyższym poziomie, a dzielnica jest bezpieczna i przyjazna. Nic dziwnego, że deweloperzy wciąż oferują tu nowe mieszkania Kraków Prądnik Biały, a przedsiębiorcy chętnie otwierają swoje biznesy. Władze dzielnicy stale planują kolejne inwestycje, mające na celu uatrakcyjnić okolicę i sprawić, że będzie ona jeszcze bardziej przyjazna zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 29 432 osoby
UP