Dom Development Kraków

Kraków, ul. Wadowicka 3A
pokaż numer telefonu
Oferty:
3 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków

Jesteśmy liderem rynku mieszkaniowego w Polsce
Jesteśmy największym i jednym z najdłużej działających deweloperów na polskim rynku. Działamy od 1996 roku, a od 2006 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tworzymy wymarzone miejsca do życia
Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a ich zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy.

Wspieramy Klientów na drodze do własnego M
Zapewniamy różnorodność oferty mieszkaniowej, starannie wybierając lokalizacje naszych inwestycji. Dbamy o najwyższą jakość nie tylko realizowanych projektów, ale także obsługi klienta na każdym etapie zakupu mieszkania. Pomagamy w wyborze najlepszego lokalu, w pozyskaniu finansowania, formalnościach i wykończeniu. Jako największy deweloper mieszkaniowy w Polsce wprowadzamy nowe, najwyższe standardy na rynku.

Jesteśmy godni zaufania
Jako spółka notowana na giełdzie jesteśmy w pełni transparentni. Raporty giełdowe potwierdzają dobrą kondycję, niskie zadłużenie i stabilność finansową firmy. Własny generalny wykonawca zapewnia bezpieczeństwo i terminowość realizacji naszych inwestycji oraz spełnianie wysokich standardów jakości, przyjętych przez Grupę Dom Development.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 3 ofert

Miasta:
Wszystkie Kraków
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży 29. Aleja
Kraków, ul. Andrzeja Zauchy 7

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Osiedle Górka Narodowa
Kraków, ul. Andrzeja Zauchy 7

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Osiedle Przy Malborskiej
Kraków, ul. Andrzeja Zauchy 7

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę