zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dom Development Kraków sp. z o.o.

Kraków, ul. Wadowicka 3A
pokaż numer telefonu
Oferty:
3 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków

Jesteśmy liderem rynku mieszkaniowego w Polsce
Jesteśmy największym i jednym z najdłużej działających deweloperów na polskim rynku. Działamy od 1996 roku, a od 2006 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tworzymy wymarzone miejsca do życia
Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a ich zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy.

Wspieramy Klientów na drodze do własnego M
Zapewniamy różnorodność oferty mieszkaniowej, starannie wybierając lokalizacje naszych inwestycji. Dbamy o najwyższą jakość nie tylko realizowanych projektów, ale także obsługi klienta na każdym etapie zakupu mieszkania. Pomagamy w wyborze najlepszego lokalu, w pozyskaniu finansowania, formalnościach i wykończeniu. Jako największy deweloper mieszkaniowy w Polsce wprowadzamy nowe, najwyższe standardy na rynku.

Jesteśmy godni zaufania
Jako spółka notowana na giełdzie jesteśmy w pełni transparentni. Raporty giełdowe potwierdzają dobrą kondycję, niskie zadłużenie i stabilność finansową firmy. Własny generalny wykonawca zapewnia bezpieczeństwo i terminowość realizacji naszych inwestycji oraz spełnianie wysokich standardów jakości, przyjętych przez Grupę Dom Development.

Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Opcja START w Dom Development
Promocja
Przez pierwsze 3 lata od zakupu mieszkania przekazujemy Ci nawet 40 000 zł w przypadku lokalu 2-pokojowego lub 50 000 zł w przypadku 3-pokojowego*. Tę kwotę możesz przeznaczyć na częściową spłatę rat kredytu.

* Podane kwoty dotyczą 2-pokojowego mieszkania o wartości 660 000 zł i 3-pokojowego o wartości 840 000 zł.
Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 3 ofert

Miasta:
Wszystkie Kraków
Wybrane filtry:
Osiedle Górka Narodowa, nowe mieszkania, Dom Development Kraków sp. z o.o., ul. Banacha 65 a, b, c, d, Prądnik Biały (Górka Narodowa), Kraków Oferta szczegóły link
nowość
promocja
3D
29. Aleja, nowe mieszkania, Dom Development Kraków sp. z o.o., ul. Prandoty 10c / al. 29 Listopada, Stare Miasto (Warszawskie), Kraków Oferta szczegóły link
nowość
promocja

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży 29. Aleja
Kraków, ul. Wadowicka 3A

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Osiedle Górka Narodowa
Kraków, ul. Andrzeja Zauchy 7

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Osiedle Przy Malborskiej
Kraków, ul. Wadowicka 3A

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę