Nowe Mieszkanie, 41,99 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr B/92
Inwestycja Kijowska 17
Warszawa, Praga Północ, Szmulki, ul. Kijowska 17
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Powierzchnia:41,99 m²
- Piętro:3 piętro
- Strony świata:północny wschód (NE)
- Wys. mieszkania:2,66 m
- Termin oddania:IV kwartał 2025
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Opinia tabelaofert.pl o zaletach planu lokalu:
Komfortowe mieszkanie dwupokojowe na trzecim piętrze. W skład tego przytulnego mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia małżeńska, łazienka oraz korytarz wejściowy, a także przestrzeń rekreacyjna z tarasem i ogródkiem.
Warto zwrócić uwagę na największe zalety układu pomieszczeń w tym dwupokojowym mieszkaniu
-
Dwie przestrzenie rekreacyjne, obejmujące taras i ogródek, tworzą otwartą i wspólną oazę odpoczynku. Taki układ pozwala na korzystanie z przestrzeni na świeżym powietrzu bez konieczności opuszczania mieszkania, co jest rzadkością w dzisiejszych kompaktowych budynkach mieszkalnych.
-
Salon z aneksem kuchennym pełni funkcję zarówno miejsca do wypoczynku, jak i przygotowywania posiłków. Połączenie tych funkcji eliminuje potrzebę przechodzenia pomiędzy różnymi pomieszczeniami, co sprawia, że przestrzeń jest bardziej funkcjonalna i łatwiej utrzymać ją w porządku.
-
Duża sypialnia małżeńska pozwala na ustawienie komfortowego, dużego łóżka z szafkami nocnymi, co zapewnia wysoki standard odpoczynku. Taki układ pozwala również na dodatkowe wyposażenie pokoju, np. w biurko lub toaletkę.
-
Obszerniejsza niż w większości mieszkań łazienka gwarantuje wygodę użytkowania dzięki możliwości zaaranżowania w niej zarówno pralki, jak i dużej wanny asymetrycznej. Taki układ sprzyja zarówno praktyczności, jak i chwilom relaksu.
-
Bezpośrednie wyjście z salonu na taras umożliwia łatwy dostęp do otwartej przestrzeni, idealnej na poranną kawę czy przyjmowanie gości. Takie rozwiązanie powiększa optycznie salon i dodaje mu uroku.
-
Bliskość łazienki do sypialni małżeńskiej usprawnia codzienną rutynę poranną oraz wieczorną, ograniczając konieczność przemieszczania się przez korytarz i zapewniając dodatkową prywatność.
-
Otwarta komunikacja między salonem a korytarzem stwarza wrażenie przestronności i zapewnia łatwy dostęp do każdego pomieszczenia, jednocześnie umożliwiając lepszy kontakt między domownikami znajdującymi się w różnych częściach mieszkania.
Szczegółowy opis mieszkania. Wchodząc przez korytarz wejściowy, który jest większy niż w standardowych mieszkaniach tej wielkości, można przechować niezbędne ubrania i akcesoria. W korytarzu znajduje się wejście do wszystkich pomieszczeń. Łazienka sąsiaduje z sypialnią, oferując dużą wannę asymetryczną, pralkę oraz umywalkę, co czyni ją wygodną i funkcjonalną. Z korytarza wchodzi się do przestronnego salonu z aneksem kuchennym, który dzięki otwartemu przejściu z korytarza zachęca do spędzania w nim czasu. Meble kuchenne, w tym zmywarka, płyta kuchenna i lodówka, umiejscowione są tak, aby z jednej strony zachować ergonomię pracy, a z drugiej nie ograniczać części wypoczynkowej, której centralnym punktem jest wygodna trzyosobowa sofa oraz stolik kawowy. Dalej znajduje się umożliwiający pełen relaks taras, z którego schodki prowadzą do ogródka na specjalne okazje i odpoczynek na świeżym powietrzu. Sypialnia jest duża, a zarazem przytulna, wyposażona w przestronne łóżko, szafki nocne oraz pojemną szafę.
To mieszkanie jest idealne dla singla lub pary ceniącej komfort i elegancję. Dodatkowo, przestronny układ pozwala przeznaczyć sypialnię na domowe biuro lub pokój hobby, co czyni to miejsce doskonałym wyborem także dla osób pracujących zdalnie.
Zobacz podobne oferty w tej inwestycji













Skontaktuj się z oferentem
Skontaktuj się z oferentem
Kijowska 17 opinie:
Znakomita 4.8 / 5
Kijowska 17 opinie:
Pobliskie lokalizacje
W okolicy
Inni użytkownicy szukali również na Szmulkach
Ceny mieszkań na Szmulkach
Ulice w Warszawie
- nowe kawalerki w warszawie na szmulkach
- nowe mieszkania 2-pokojowe w warszawie na szmulkach
- nowe mieszkania 3-pokojowe w warszawie na szmulkach
- nowe mieszkania 4-pokojowe w warszawie na szmulkach
- mieszkania bez wkładu własnego w warszawie na szmulkach
- nowe mieszkania z tarasem w warszawie na szmulkach
- nowe mieszkania kłobucka warszawa
- nowe mieszkania podskarbińska warszawa
- nowe mieszkania głębocka warszawa
- nowe mieszkania białej koniczyny warszawa
- nowe mieszkania srebrna warszawa
- nowe mieszkania rudnickiego warszawa
- nowe mieszkania conrada warszawa
- nowe mieszkania marywilska warszawa
- nowe mieszkania hemara warszawa
- nowe mieszkania przy forcie warszawa
- nowe mieszkania sycylijska warszawa
- nowe mieszkania heroldów warszawa
- nowe mieszkania szeroka warszawa
- nowe mieszkania stryjeńskich warszawa
- nowe mieszkania żupnicza warszawa
- nowe mieszkania bysławska warszawa
- nowe mieszkania strumykowa warszawa
- nowe mieszkania krochmalna warszawa
- nowe mieszkania grzymalitów warszawa
- nowe mieszkania zana warszawa
- nowe mieszkania rayskiego warszawa
- nowe mieszkania bluszczańska warszawa
- nowe mieszkania bokserska warszawa
- nowe mieszkania pałuków warszawa
- nowe mieszkania zdrowa warszawa
- nowe mieszkania komitetu obrony robotników warszawa
- nowe mieszkania powsińska warszawa