Nowe mieszkania Warszawa Praga Północ - rynek pierwotny

Znaleziono 420 ofert w 5 inwestycjach
FILTRUJ
Wyszukuję...
Reklama
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania Deweloperskie Warszawa Praga Północ

Praga to dzielnica Warszawy, która jeszcze 15-20 lat temu kojarzyła się bardzo źle. Panowała tu bieda oraz duża przestępczość. Jednak w XXI wieku zarówno Praga-Północ, jak i Praga-Południe znacząco się zmieniły. Dzielnice są dziś nieźle rozwinięte, powstają tutaj nowe osiedla, a przestępczość bardzo zmalała. Zatem czy warto kupić nowe mieszkanie na Pradze-Północ?

Nowe mieszkania Praga - lokale w dawnym mieście Praga

Warto wspomnieć, ponieważ nie każdy o tym wie, że Praga była kiedyś niezależnym miastem. Niemniej jednak mówimy o bardzo odległych czasach, ponieważ do stolicy Praga została włączona już w 1791 roku. W każdym razie dawna Praga znajdowała się na terenie dzisiejszej Pragi-Północ. Z czasem dzielnica zaczęła się rozszerzać, przejmując większą część prawobrzeżnej Warszawy. Natomiast po zakończeniu II wojny światowej doszło do podziału dzielnicy, wskutek czego wyodrębniono Pragę-Północ i Pragę-Południe.

Mieszkania Praga-Północ - co mamy do wyboru?

Praga-Północ to jedna z najmniejszych dzielnic Warszawy. Zajmuje powierzchnię nieco ponad 11 km^2, a zamieszkuje ją niespełna 65 tysięcy osób. Mimo to dzielnica ta jest mocno zróżnicowana. Po pierwsze jest tutaj wiele kamienic, część z nich powstała jeszcze w XIX wieku. Nie ma zatem wątpliwości, że po części jest to dzielnica zabytkowa. W starych kamienicach można nieraz trafić na okazję, czyli tanie mieszkanie. Trzeba jednak uważać, aby nie trafić na lokal nadający się do generalnego remontu. Niemniej jednak nie ma wątpliwości, że stare budynki mają swój urok, a ogromne przestrzenie znajdujących się w nich mieszkań robią wrażenie.

Poza kamienicami na Pradze-Północ znajduje się również wiele bloków wybudowanych w czasach PRL. W tym przypadku sytuacja jest podobna jak z mieszkaniami w kamienicach. Mieszkania w starych budynkach często są już bardzo zniszczone. Niewątpliwie zatem najbardziej atrakcyjną ofertę stanowią dzisiaj nowe mieszkania Praga-Północ, których również powstaje bardzo dużo.

W prawobrzeżnej dzielnicy Warszawy - na Pradze-Północ - od lat powstają nowe bloki. Tworzą one często całe osiedla, które budzą zainteresowanie wielu osób. Warto podkreślić, że oferta deweloperów w tym obszarze Warszawy jest mocno zróżnicowana, jak na to, że mówimy o tak niewielkiej dzielnicy. Znaleźć tu można luksusowe mieszkania, wykończone w najwyższym standardzie, z przestronnymi salonami oraz ogromnymi tarasami. Jednak nie brakuje również ekonomicznych nowych mieszkań, które są budowane z myślą o mniej zamożnych nabywcach.

Praga-Północ - czy warto tu zamieszkać?

Wydaje się, że obecnie zakup nowego mieszkania w dzielnicy Praga-Północ to całkiem dobry pomysł. Wybór mieszkań jest tutaj całkiem duży, a dzielnica jest spokojna. Nie brakuje również infrastruktury potrzebnej do codziennego życia. Co ważne, Praga-Północ jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Do Centrum, jak i do północnych oraz południowych dzielnic Warszawy, można dojechać tramwajami, autobusami, ale również koleją. Ponadto dzielnica zapewnia także dobre połączenie zmotoryzowanym mieszkańcom.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 29 868 osób
UP