Buszrem S.A.

Piotrków Trybunalski, ul. Żwirki 9
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa

BUSZREM S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem w szeroko pojętej branży budowlanej. Naszą działalność można podzielić na kilka profili. Wiodącym jest produkcja kostki brukowej, płyt betonowych, galanterii betonowej oraz małej architektury.

Kolejną działalnością firmy jest świadczenie usług jako generalny wykonawca inwestycji budowlano-montażowych. Na tym polu działamy przede wszystkim na rynku krajowym, ze szczególnym uwzględnieniem województwa łódzkiego i mazowieckiego. Znani jesteśmy z kompleksowej realizacji inwestycji „pod klucz”. Wykonujemy komplet prac budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych.

Stosowanie nowoczesnych technologii, oferowanie wysokiej jakości usług oraz konkurencyjnych cen zapewnia firmie nie tylko ciągłość funkcjonowania, ale również sukcesywny rozwój. Doświadczenie, możliwości finansowe i techniczne oraz posiadany potencjał pozwala firmie podejmować się wykonawstwa inwestycji o dużej skali, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii spełniających wymagania jakościowe ze strony klientów.

Przez lata daliśmy się poznać jako rzetelny deweloper, doświadczony wykonawca usług budowlanych i wszechstronny producent materiałów budowlanych. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym i elastycznym spojrzeniem na świat sprawiły, że nasza firma to solidny i niezawodny partner w biznesie.

Swoją strategię opieramy na indywidualnym podejściu do każdego projektu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i potrzebom rynku. Staramy się konsekwentnie wdrażać nowe rozwiązania i technologie, dbamy o wysoki poziom kompetencji i kwalifikacji swoich pracowników. Szczególny nacisk kładziemy na ODPOWIEDZIALNOŚĆ za skutki działań podejmowanych wobec klientów, pracowników i partnerów handlowych.

Dążymy do tego, aby nasze produkty cechowały najwyższa jakość, precyzja i doskonałość, trwałość i bezpieczeństwo, wreszcie by dodawały prestiżu i poczucia wartości tym, którzy po nie sięgają.

Pragniemy stać się synonimem domu na stabilnym fundamencie, emanującego spokojem, ciepłem i równowagą, zawsze na miarę potrzeb rynku i swoich własnych, przyjazny ludziom i środowisku.

Zależy nam na tym, aby oferowane wyroby i świadczone usługi były dla Państwa źródłem wieloletniego zadowolenia. Wiemy bowiem, iż budując i modernizując obiekty mieszkaniowe, przemysłowe i użyteczności publicznej oraz produkując wysokiej jakości materiały budowlane przede wszystkim BUDUJEMY ZAUFANIE.

Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Dni Otwarte Borsucza 55
Dni otwarte
Zapraszamy na DNI OTWARTE w nowo zrealizowanej inwestycji Borsucza 55.

Każdy piątek w godzinach 11:00 - 18:00!

Szczegóły w Biurze Sprzedaży.
Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Buszrem S.A.
Piotrków Trybunalski, ul. Żwirki 9

pokaż numer

Biuro sprzedaży mieszkań
Warszawa, ul. Kłosia 8

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę