Działka na sprzedaż 8 700,00 m², oferta nr KODA552

Działka z oferty Metrohouse

2 079 300 zł

Warszawa, Ursynów

Powierzchnia:
8 700,00 m²
Cena za m²:
239 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Dojazd
utwardzony
Numer oferty
KODA552
Data dodania
2020-09-07
Data aktualizacji
2023-03-19

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Działka 8700 m2 na Ursynowie/ Pyrach w pobliżu nowobudowanej Puławskiej BIS, usługi w MPZPDziałka usługowa (u). Typ własności: Odrębna własność. Na sprzedaż bardzo ciekawa propozycja inwestycyjna - działka o pow. 8700 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest działką Usługową (U/ZP), położoną na Ursynowie/Pyry. Atutem położenia jest bliskość nowo-budowana Puławskej BIS (ukończenie budowy planowane w 2022r.) a także możliwość włączenia się do Południowej obwodnicy Warszawy.
MPZP przewiduje drogi lokalne i tzw. drogi zbiorcze umożliwiające włączenie się do POW oraz Puławskiej BIS. Wymarzona lokalizacja z punktu widzenia logistycznego.
Dla zainteresowanych przedstawimy szczegółowo uwarunkowania w planie zagospodarowania przestrzennego dla tej działki.Gorąco polecam! Warszawa jest miastem, które potrzebuje terenów inwestycyjnych. Dzięki S7 NS - Puławska BIS, za chwilę rozpocznie się ekspansja inwestycji na tym obszarze!Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/KODA552ZADZWOŃ: 517 151 832. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Wołoska 22
02-675 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę