zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Jasne elewacje podkreślą elementy wykonane z aluminium i materiałów imitujących drewno

Rzeszowskie osiedle Zielone Tarasy w prestiżowej lokalizacji

Nowe mieszkania III etapu już w sprzedaży

2015-12-21
Osiedle Zielone Tarasy to wyjątkowa inwestycja położona w willowej części Rzeszowa Słocinie przy ulicy Św. Rocha. Osiedle charakteryzować się będzie niską zabudową i niestandardową formą architektoniczną, co z pewnością wyróżni je na tle innych inwestycji.

Budynki powstają według oryginalnych projektów. Ich elewacje utrzymane będą w jasnych ciepłych barwach a detale użyte do wykończenia zostaną wykonane z aluminium i elementów imitujących drewno. Ekskluzywność osiedla podkreśli ogrodzenie całości inwestycji a zapewnienie bezpieczeństwa zostanie osiągnięte dzięki zastosowaniu bram automatycznych i furtek obsługiwanych przez system domofonów.

Poznaj rozkłady mieszkań dostępnych w Zielonych Tarasach

Obecnie do sprzedaży wprowadzony został III etap Zielonych Trasów. 84 mieszkania które powstaną w tym etapie, do użytku zostaną oddane w IV kwartale 2016 roku. Do dyspozycji mieszkańców oddane będą cztery kolejne budynki oznaczone literami E, F, N i L.

W budynkach zaprojektowano różnorodne mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w metrażach od 29 do 110 mkw. Mieszkania położone na parterze posiadać będą ogródki o powierzchni około 50 mkw. Natomiast do mieszkań znajdujących się na wyższych kondygnacjach przynależeć będą balkony i tarasy o powierzchni do 80 mkw. Do każdego z lokali przynależeć będzie komórka lokatorska.

Pod budynkami E, F i N zaprojektowano wielostanowiskowe garaże podziemne. Budynki te będą posiadały 3 kondygnacje naziemne, dlatego też mieszkańcy będą mogli korzystać z wind które obsłużą wszystkie poziomy. Dodatkowe miejsca parkingowe umiejscowione są przed budynkami w pasie drogi osiedlowej.

Sprawdź pozostałe inwestycje mieszkaniowe z Rzeszowa

Polecane ogłoszenia:

Marcinowe Wzgórze Rzeszów Wilkowyja
ul. Marcina Filipa
Przy ul. Marcina Filipa (Wilkowyja Północ) powstaje kameralne osiedle, Marcinowe Wzgórze, złożone z sześciu niewysokich budynków o zróżnicowanej...
Zobacz wszystkie w Rzeszowie ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 625 osób