Logo

Nowe mieszkanie, 38,99 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr A/156

1 356 852 zł

34 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 348 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska 11

1 pokój, mieszkanie 38,99 m², piętro 7, oferta nr A/156, Apartamenty Grzybowska 11, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Grzybowska 11
SALON Z ANEKSEM32,82 m²ŁAZIENKA3,91 m²KORYTARZ2,26 m²LOGGIA4,50 m²
Wymiary mieszkania 38.99 m², A/156
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 38.99 m², A/156
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

38,99 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę