Logo

Nowe mieszkanie, 43,84 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr A/12

1 389 728 zł

31 700 zł /m²

Rata 6 502 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska 11

1 pokój, mieszkanie 43,84 m², piętro 1, oferta nr A/12, Apartamenty Grzybowska 11, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Grzybowska 11
SALON Z ANEKSEM35,02 m²ŁAZIENKA4,43 m²KORYTARZ4,39 m²LOGGIA4,66 m²
Wymiary mieszkania 43.84 m², A/12
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 43.84 m², A/12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

43,84 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,66 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę