Logo

Nowe mieszkanie, 26,84 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr A/37

893 772 zł

33 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska 11

1 pokój, mieszkanie 26,84 m², piętro 2, oferta nr A/37, Apartamenty Grzybowska 11, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Grzybowska 11
SALON Z ANEKSEM20,08 m²ŁAZIENKA3,68 m²KORYTARZ3,08 m²LOGGIA4,24 m²
Wymiary mieszkania 26.84 m², A/37
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 26.84 m², A/37
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,84 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,24 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę