Logo

Nowe mieszkanie, 45,35 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr A/57

1 455 735 zł

32 100 zł /m²

Rata 6 811 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska 11

1 pokój, mieszkanie 45,35 m², piętro 3, oferta nr A/57, Apartamenty Grzybowska 11, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Grzybowska 11
SALON Z ANEKSEM36,87 m²ŁAZIENKA5,22 m²KORYTARZ3,26 m²LOGGIA4,31 m²
Wymiary mieszkania 45.35 m², A/57
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.35 m², A/57
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

45,35 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,31 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę