Logo

Nowe mieszkanie, 26,83 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr A/142

920 269 zł

34 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 306 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska 11

1 pokój, mieszkanie 26,83 m², piętro 7, oferta nr A/142, Apartamenty Grzybowska 11, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Grzybowska 11
SALON Z ANEKSEM19,95 m²ŁAZIENKA3,77 m²KORYTARZ3,11 m²BALKON2,59 m²
Wymiary mieszkania 26.83 m², A/142
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 26.83 m², A/142
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,83 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,59 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę