Logo

Nowe mieszkanie, 37,49 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr A/154

1 304 652 zł

34 800 zł /m²

Rata 6 104 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska 11

1 pokój, mieszkanie 37,49 m², piętro 7, oferta nr A/154, Apartamenty Grzybowska 11, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Grzybowska 11
SALON Z ANEKSEM30,67 m²ŁAZIENKA4,10 m²KORYTARZ2,72 m²LOGGIA4,34 m²
Wymiary mieszkania 37.49 m², A/154
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Grzybowska 11 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 37.49 m², A/154
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,49 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,34 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę