Logo

Nowe mieszkanie, 39,01 m², 2 pokoje, parter, oferta nr AF1.1

725 586 zł

18 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 395 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja PUR na Kamionku

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza

SALON Z ANEKSEM18,92 m²SYPIALNIA11,60 m²ŁAZIENKA4,42 m²KORYTARZ4,07 m²OGRÓDEK13,01 m²
Wymiary mieszkania 39.01 m², AF1.1
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 0
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 1
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 2
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.01 m², AF1.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,01 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (13,01 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę