Logo

Nowe mieszkanie, 73,07 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr AF2.3

1 147 199 zł

15 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 367 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja PUR na Kamionku

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza

SALON Z ANEKSEM22,48 m²SYPIALNIA14,27 m²SYPIALNIA9,15 m²SYPIALNIA8,66 m²ŁAZIENKA4,34 m²ŁAZIENKA3,49 m²KORYTARZ10,68 m²BALKON8,97 m²
Wymiary mieszkania 73.07 m², AF2.3
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 0
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 1
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 2
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 73.07 m², AF2.3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,07 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,97 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę