Logo

Nowe mieszkanie, 44,75 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr AD6.4

845 775 zł

18 900 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 957 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja PUR na Kamionku

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza

SALON Z ANEKSEM22,39 m²SYPIALNIA12,30 m²ŁAZIENKA4,07 m²KORYTARZ5,99 m²BALKON6,67 m²
Wymiary mieszkania 44.75 m², AD6.4
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 0
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 1
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 2
PUR na Kamionku - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.75 m², AD6.4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,75 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,67 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę