Logo

Nowe mieszkanie, 43,48 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr D/8

452 192 zł

10 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 116 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dworzysko Park

Rzeszów, Przybyszówka, ul. Technologiczna

2 pokoje, mieszkanie 43,48 m², piętro 1, oferta nr D/8, Dworzysko Park, Rzeszów, Przybyszówka, ul. Technologiczna
SALON Z ANEKSEM20,37 m²SYPIALNIA13,89 m²ŁAZIENKA4,78 m²KORYTARZ4,44 m²BALKON4,11 m²
Wymiary mieszkania 43.48 m², D/8
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.48 m², D/8
D/006D/009D/013D/007D/008D/010D/011D/012
Plan piętra
Dworzysko Park - zdjęcie nr 0
Dworzysko Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.48 m², D/8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,48 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,11 m²)

Termin oddania:

Budynek D - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę