Logo

Nowe mieszkanie, 63,11 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr D/64

586 923 zł

9 300 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 746 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dworzysko Park

Rzeszów, Przybyszówka, ul. Technologiczna

3 pokoje, mieszkanie 63,11 m², piętro 7, oferta nr D/64, Dworzysko Park, Rzeszów, Przybyszówka, ul. Technologiczna
SALON Z ANEKSEM29,03 m²SYPIALNIA11,56 m²SYPIALNIA9,89 m²ŁAZIENKA4,48 m²PRZEDSIONEK4,36 m²KORYTARZ3,79 m²BALKON4,11 m²
Wymiary mieszkania 63.11 m², D/64
Wirtualna makieta 3D mieszkania 63.11 m², D/64
D/065D/058D/061D/059D/060D/062D/063D/064
Plan piętra
Dworzysko Park - zdjęcie nr 0
Dworzysko Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 63.11 m², D/64
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,11 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,11 m²)

Termin oddania:

Budynek D - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę