Twoje oferty
0
0

Mieszkanie na sprzedaż, 63,80 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN484233

1 150 000

Gdańsk, Śródmieście, U Furty

3 pokoje, mieszkanie 63,80 m², piętro 2, oferta nr , PAN484233, Gdańsk, Śródmieście, U Furty
PAN484233 - zdjęcie nr 0
PAN484233 - zdjęcie nr 1
PAN484233 - zdjęcie nr 2
PAN484233 - zdjęcie nr 3
PAN484233 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.8 m²
Mapa
Galeria
18
Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
63,80 m²
Piętro:
2 piętro
Cena:
1 150 000 zł
Cena za m²:
18 025 zł
Rok Budowy:
1960

Opis i szczegóły oferty

Numer oferty
PAN484233
Typ budynku
kamienica
Materiał
cegła
Ogrzewanie
c.o. miejskie
Data dodania
2025-02-03
Data aktualizacji
2025-02-03
MIESZKANIE:
Mieszkanie o powierzchni 63,8 m2, na którą składają się dwa trzy pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka i toaleta. Nieruchomość dwustronna, mieszkanie bardzo jasne i słoneczne, wystawa okien północ-południe. Mieszkanie ze względu na lokalizacje jak i swój metraż może stanowić doskonałą lokatę kapitału, jest idealne do wynajmu krótko i długoterminowego przynosząc wysoką stopę zwrotu właścicielowi. ogrzewanie z sieci miejskiej.

Dla mieszkańców miejsca postojowe zza elektrycznie zamykanym szlabanem

BUDYNEK:

Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z lat 60-tych XX wieku, którą wykonano z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości należy uznać za bardzo dobry. Dach i elewacja po remoncie. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Klatka czysta i zadbana. Do wspólnego użytku mieszkańców także suszarnia. W podwórzu znajdziemy miejsca postojowe dostępne tylko dla mieszkańców budynku, a w pobliżu nieruchomości ogólnodostępne miejsca postojowe (strefa płatnego parkowania).

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w Gdańskim Śródmieściu, tuż przy Starym Mieście. Na wyciągnięcie ręki mamy wszystko to, co oferuje ta część miasta: urokliwe ulice, fontanny, Motławę, liczne bary, puby, restauracje, teatry, kina, sklepy, muzea (np. Muzeum Poczty Polskiej, czy Muzeum II Wojny Światowej) imprezy pod gołym niebem i wiele innych w zależności od tego, co kto lubi. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe (np. Galeria Madison, czy Galeria Forum Gdańsk).

KOMUNIKACJA:
Nieruchomość znajduje się w miejscu, które doskonale skomunikowane jest z resztą miasta. Dostępnych jest wiele linii autobusowych, tramwajowych, dworzec PKP, dworzec PKS, szybka kolej miejska (SKM). Bez problemu możemy również poruszać się w tych rejonach samochodem, rowerem, czy hulajnogą elektryczną.

DODATKOWE INFORMACJĘ:
- Wydanie do ustalenia
- Opłaty lato zima 550/950
- Ogrzewanie miejskie
- Woda podgrzewana bojlerem elektrycznym

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!! 

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Pokaż cały opis

Skontaktuj się z oferentem

PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.
Zapytaj o ofertę
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę

Pobliskie lokalizacje

Inni użytkownicy szukali również w Śródmieściu

Ceny mieszkań w Śródmieściu

Ulice w Gdańsku