zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Działka na sprzedaż 899,00 m², oferta nr GRS-GS-272

Działka z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

53 940 zł

Słupsk, Zatorze

Powierzchnia:
899,00 m²
Cena za m²:
60 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Numer oferty
GRS-GS-272
Data dodania
2017-08-10
Data aktualizacji
2018-11-07

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Proponujemy do sprzedaży 6 działkek budowlanych na obrzeżach miasta Słupsk- OFERTA PRZEZNACZONA JEST DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE CISZĘ, SPOKÓJ!!!
Aby to zrozumieć, koniecznie zobacz!!!

Przedmiotem sprzedaży jest 6 nieruchomości gruntowych , nieuzbrojonych i niezabudowanych zlokalizowanych w Słupsku przy ulicy LEGIONÓW POLSKICH , pomiędzy ulicą Banacha i Legionów Polskich o powierzchni od 899 m kw. do 1117 m kw.

.
Teren działek objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego m. Słupska dla Dzielnicy Mieszkaniowej "Zachód" , z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą.

Ustalenia dla zabudowy:

Wysokość zabudowy - maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne w przypadku zastosowania dachu płaskiego lub 1 kondygnacja z poddaszem w przypadku dachu stromego oraz maksymalnie jedna kondygnacja podziemna.
Forma dachu - dachy strome kształtowane jako dwuspadowe symetryczne lub wielospadowe o nachyleniach od 25 st. do 50 st. a w przypadku dachu mansardowego od 25 st. do 75 st.
Procentowy udział powierzchni wolnej od zabudowy w stosunku do powierzchni działki - 50% w tym 20% powierzchni biologicznie czynnej.

W planach przewiduje się pełną infrastrukturę, przyłącza do wody i kanalizacji miejskiej, energię elektryczną, drogi dojazdowe.

Dzielnica Południowy Zachód należy do najszybciej rozwijających się w mieście.

W odległości 150 - 200 metrów od przedmiotowej nieruchomości wybudowane zostały i budują się domy jednorodzinne.

CENA: 53 940 PLN (60,-PLN - 1 m kw.)

NUMERY DZIAŁEK PRZEZNACZONYCH DO SPRZEDAŻY:

2/27 - pow. 899 m kw.
2/32 - pow. 899 m kw.
2/33 - pow. 899 m kw.
2/34 - pow. 899 m kw.
2/35 - pow. 899 m kw.

2/26 - pow. 1117 m kw. cena: 67 020 PLN (60,-PLN - 1 m kw.)

OFERTA PRZEZNACZONA JEST DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE CISZĘ, SPOKÓJ ORAZ WALORY PRZYRODY Z DALA OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU!!!

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Marta Patyna - GRYF Nieruchomości Słupskie
Więcej informacji:
ul. Wojska Polskiego 33
76-200 Słupsk

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę