zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

GRYF Nieruchomości Słupskie

Czy Firma Gryf Nieruchomości Słupskie różni się od innych firm? Tak naprawdę to robimy to samo co inni … ale nie tak jak inni. Przede wszystkim wykazujemy się pomysłowością w sprzedaży...
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, mieszkania, domy
  • Słupsk
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Marta Patyna - GRYF Nieruchomości Słupskie

Marta Patyna

pokaż numer

Opis firmy - GRYF Nieruchomości Słupskie

Czy Firma Gryf Nieruchomości Słupskie różni się od innych firm? Tak naprawdę to robimy to samo co inni … ale nie tak jak inni.

Przede wszystkim wykazujemy się pomysłowością w sprzedaży nieruchomości. Uwalniamy naszych klientów od problemu niesprzedających się mieszkań, domów czy działek. Staramy się, aby każda przygotowana przez nas oferta miała swój wizerunek, dzięki czemu wyróżni się na rynku. Cechy, które nas charakteryzują to profesjonalizm, zaangażowanie, otwartość, uprzejmość, gotowość do pomocy oraz troska o interesy naszych klientów. Jesteśmy elastyczni, nieustannie analizujemy dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości. Rozumiemy rosnące wymagania klientów. Doradzamy naszym klientom w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie, uwzględniając przy tym bieżące analizy i zmiany w regulacjach prawnych. Obsługujemy wszelkie transakcje rynku nieruchomości.

Uczciwa i rzetelna pomoc
Bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna obsługa i zadowolenie klienta, to nasze priorytety. Świadcząc usługi kierujemy się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy naszych klientów.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe z tytułu wykonywanie czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, współpracujemy z najlepszymi notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami, doradcami kredytowymi, zarządcami nieruchomości oraz innymi firmami biorącymi udział w obrocie nieruchomościami.

Bezpieczeństwo zakupu
Dzięki doświadczeniu w sprzedaży oraz na podstawie codziennej weryfikacji rynku nieruchomości za pomocą narzędzi, które pomagają nam ustalić, za jaką cenę klient ma szansę sprzedać swoją nieruchomość.
Współpracując z nami, masz pewność, że oferty przygotowane przez nas, mają realną cenę.

Sprawdzona i dobra cena
Dlaczego warto współpracować z Nami - czy nie lepiej sprzedać samemu?

Realny czas poszukiwania nabywcy nieruchomości trwa od kilku miesięcy w przypadku mieszkania do kilkunastu w przypadku domu czy działki. Aktualnie, najczęściej wykorzystywanym źródłem do poszukiwań idealnej nieruchomości jest internet, stamtąd też pochodzi większość kupujących. Potencjalny kupujący śledzi oferty na około 2-3 różnych portalach, a znaczących portali jest kilkadziesiąt. Koszt umieszczenia ogłoszenia i jego odświeżania na kilkudziesięciu portalach jednocześnie jest często większy niż prowizja pośrednika.

Nasza oferta

200 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Mieszkanie dwupokojowe 36,90 m², Słupsk, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
299 000 zł
Lokal użytkowy 12,00 m², Słupsk, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 57,56 m², Słupsk, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
359 000 zł
Dom 51,50 m², Gąbino, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
169 000 zł
Działka 22 731,00 m², Siemianice, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
400 000 zł
Dom 108,00 m², Słupsk, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
639 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 57,00 m², Słupsk, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 34,00 m², Słupsk, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
247 000 zł
Działka 750,00 m², Żarnowska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
109 000 zł
Lokal użytkowy 23,40 m², Słupsk, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
149 000 zł
Dom 123,00 m², Złakowo, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
379 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 39,00 m², Słupsk, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
249 000 zł