zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Działka na sprzedaż 1 449,00 m², oferta nr GRS-GS-327

Działka z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

199 zł

Dębina

Powierzchnia:
1 449,00 m²
Cena za m²:
0 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Numer oferty
GRS-GS-327
Data dodania
2017-08-10

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Proponujemy do sprzedaży kompleks 6 działek w niedalekiej odległości od morza- OFERTA PRZEZNACZONA JEST DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE CISZĘ, SPOKÓJ!!! oraz 

Idealna propozycja jako inwestycja!!!
Aby to zrozumieć, koniecznie zobacz!!!

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 6 działek budowlanych , położonych w nadmorskiej miejscowości DĘBINA odległości 600 m od morza Bałtyckiego.
Obecnie działki posiadają sieć wodociągową, sieć kanalizacji sanitarnej, sieć energetyczną doprowadzoną do wszystkich działek, z drogą dojazdową do każdej działki - drogę wykonano z płyt Yombo wraz ze zjazdem z drogi powiatowej z trylinki.


ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA DZIAŁKI DOKUPUJĄC DZIAŁKĘ SĄSIEDNIĄ!!!

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działki położone na tym terenie posiadają funkcję: rekreacyjną (w tym letniskowa), mieszkalną i pensjonatowo - usługową. Dla działki minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej wynosi 65%. Parkowanie na terenie własnych działek. Zabudowa parterowa z poddaszem użytkowym lub nieużytkowym, z dachem dwu- lub wielospadowym o nachyleniu symetrycznym względem siebie i nachyleniu połaci około 30%. Całkowita wysokość budynku nie może przekraczać 7,0 m (liczona od projektowanego poziomu terenu do kalenicy), pokrycie dachu dachówką lub materiałem dachówkopodobnym (zalecane pokrycie dachówką bitumiczną).

Z uwagi na wysoki poziom wód gruntowych, nie zaleca się podpiwniczenia budynków,
kolorystyka ścian budynków w kolorach jasnych pastelowych (z wyłączeniem kolorów jaskrawych oraz białego).


Poszczególne powierzchnie działek:

Nr 80/36 - 1449 m kw. WOLNA!!!
Nr 80/19 - 1167 m kw. WOLNA!!!
Nr 80/20 - 1048 m kw. SPRZEDANA!!!
Nr 80/21 - 1047 m kw. SPRZEDANA!!!
Nr 80/22 - 1048 m kw. SPRZEDANA!!!
Nr 80/23 - 1048 m kw. SPRZEDANA!!!OFERTA PRZEZNACZONA JEST DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE CISZĘ, SPOKÓJ ORAZ WALORY PRZYRODY Z DALA OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU!!!

CENA: 199,-PLN brutto / 1 m kw.

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Media
Media
pokaż/schowaj

prąd

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Marta Patyna - GRYF Nieruchomości Słupskie
Więcej informacji:
ul. Wojska Polskiego 33
76-200 Słupsk

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę