zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Brabank

Invest Komfort

Zapytaj o cenę > Zapytaj o kredyt >

Mieszkania, ul. Stara Stocznia/Wałowa, Gdańsk, Śródmieście

Liczba pokoi:
2 - 4 pok.
Powierzchnia:
47,40 - 120,70 m²
Dostępne piętra:
1 - 6 piętro
Wys. mieszkania:
2,90 m
Termin oddania:
III kw. 2021
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >

Dostępne mieszkania

Lista ofert
Liczba mieszkań: 9
Filtruj filtruj
lokalId promocja plan nr powierzchnia pokoje piętro powierzchnia
zewnętrzna
etap cena
9015213 1 rzut I66 47,40 m² 2 5 8,10 m² Zapytaj o ofertę >
9171151 1 rzut H52 49,60 m² 2 4 6,50 m² Zapytaj o ofertę >
9171149 1 rzut F34 56,90 m² 2 2 7,70 m² Zapytaj o ofertę >
8923506 1 rzut I25 61,10 m² 2 1 Zapytaj o ofertę >
8923508 1 rzut E75 65,90 m² 2 6 6,80 m² Zapytaj o ofertę >
9015212 1 rzut I75 67,80 m² 3 6 8,10 m² Zapytaj o ofertę >
9171150 1 rzut F41 95,70 m² 3 3 7,10 m² Zapytaj o ofertę >
9015210 1 rzut E71 106,20 m² 4 6 7,10 m² Zapytaj o ofertę >
9015208 1 rzut I24 120,70 m² 4 1 Zapytaj o ofertę >
Pokaż wszystkie Zwiń
Podano przykładowe mieszkania, w celu zapoznania się z pełną ofertą wyślij zapytanie

Zalety
Największe atuty inwestycji
pokaż/schowaj

  • Inwestycja zlokalizowana jest blisko przystanku - 350 m
  • Inwestycja zlokalizowana jest blisko centrum - 1100 m
  • Położenie nad rzeką Motławą
  • Taras z roślinnością pomiędzy budynkami
  • Lokale handlowo-usługowe w budynku
  • Na osiedlu przewidziano ochronę
  • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
  • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami
Dane o inwestycji

Dane o inwestycji

pokaż/schowaj
Garaż
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
balkon
ogródek
Powierzchnie dodatkowe
komórka lokatorska
Winda
tak
Budynek
biblioteka, klimatyzacja w wybranych lokalach, klub fitness, patio, prywatny taras z roślinnością na I kondygnacji, przystosowanie dla niepełnosprawnych, recepcja, restauracja, rowerownia, sala klubowa, sauna, strefa relaksu i rekreacji, usługi, wideofon
Teren
ochrona, ogrodzony, plac zabaw, zielony pasaż
Dostępna/całkowita liczba ofert
9 / 137
Data aktualizacji
2022-02-15

Opis inwestycji Brabank
Opis inwestycji Brabank
pokaż/schowaj

Brabank jest naturalną kontynuacją i ogólnoświatowym trendem rozwoju miasta w stronę wody. Stał się wyznacznikiem kierunku, w którym podąża Gdańsk. „Wykorzystaliśmy olbrzymi potencjał lokalizacji nad samym brzegiem Motławy, tworząc w miejscu historycznym osiedle o unikalnej atmosferze” − architekt Jacek Droszcz, Studio Kwadrat, współtwórca projektu Brabank Apartamenty oraz Muzeum II Wojny Światowej. Inwestycja odznaczona licznymi wyróżnieniami i nagrodami, w tym: „Best Residential Development Poland i wyróżnienie „Five Star” 2017−2018 w konkursie „International Property Awards”, „Budowa Roku 2016” czy „Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa w Trójmieście” spełnia wysokie standardy, a jej założenia wynikają, ze zrozumienia przeszłości oraz rangi miejsca, w jakim zostały zlokalizowane.

 

Nazwa zlokalizowanej przy ulicach Wałowa i Stara Stocznia inwestycji, pochodzi od słów bragen, co oznaczało uszczelniać poszycie statku oraz bragebank, którym określano miejsce, gdzie częściowo przechylano okręty i poddawano remontowi ich podwodne części.

 

Trójmiejski Brabank zwraca się w stronę Motławy i przegląda w jej lustrze. Widok na wodę i nadrzeczną przestrzeń obydwu brzegów jest integralną częścią krajobrazu osiedla, jego walorem, wizytówką i udziałem w pejzażu tego zakątka Gdańska.

Celem projektu Brabank jest nie tylko zapewnienie mieszkańcom miasta nowych mieszkań, ale nadanie dzielnicy różnorodnych funkcji, które pozwolą stworzyć nowe miejsca spotkań i sprawią, że dzielnica będzie tętniła życiem. Dla twórców tego projektu ważne było zachowanie historycznej tożsamości i umożliwienie jak największej grupie osób kontaktu z rzeką.

 

Obcowanie z kulturą wpisane jest w ideę Brabanku. Aranżacja przestrzeni publicznej − tej już istniejącej oraz zaplanowanej w kolejnych etapach osiedla pomyślana jest nie tylko jako przestrzeń do mieszkania, ale także jako miejsce spotkania z kulturą i sztuką.

 

Brabank Apartamenty położone są na Starym Mieście, przy ulicy Stara Stocznia/Wałowa, naprzeciwko Muzeum II Wojny Światowej. Zlokalizowane w historycznym sercu Gdańska nad samym brzegiem wody, u zbiegu Motławy i Kanału Raduni, przy najatrakcyjniejszym turystycznie bulwarze spacerowym Gdańska. Blisko najatrakcyjniejszych miejsc Gdańska. W pobliżu wszystkiego co niezbędne.

Wykończenie
Wykończenie
pokaż/schowaj

Koncepcja Brabanku to efekt rywalizacji renomowanych pracowni architektonicznych − krajowych, europejskich i światowych. To efekt największego z międzynarodowych konkursów ogłoszonych w Trójmieście przez prywatnego inwestora. „Zabudowa bazuje na prostych formach architektury industrialnej. Geometryczny, modernistyczny detal podkreśla formę budynku i stanowi tło dla przestrzeni, która te budynki tworzy. Chcieliśmy, aby zasadniczym elementem inwestycji była transparentność, otwartość na otaczający krajobraz zabytkowego miasta i lustro wody” − dr inż. arch. Bazyli Domsta, Studio Kwadrat, współtwórca projektu Brabank Apartamenty oraz Muzeum II Wojny Światowej.

 

Wnętrza Brabanku to ponadczasowy projekt nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych przestrzeni od reprezentacyjnego holu, przez salę klubową, bibliotekę, po strefę relaksu i rekreacji, przyciąga spojrzenia gości i spełnia oczekiwania mieszkańców każdego z realizowanych etapów inwestycji.  Elegancka paleta barw, wysublimowane połączenie odcieni klasycznej czerni, eleganckiego brązu i szlachetnego mosiądzu w połączeniu z białym włoskim marmurem z Carrary podkreśla wysoką klasę inwestycji.  

 

Zielony bulwar nad rzeką to deklaracja przyjaźni osiedla ze środowiskiem, a zarazem zatarcie granicy między nowoczesnością budynków i ich naturalnym sąsiedztwem.

Zagospodarowanie linii brzegowej przez inwestora tuż przed inwestycją, przedłużyło w naturalny sposób najatrakcyjniejszy turystycznie bulwar spacerowy Gdańska. Widok na wodę, nadrzeczną przestrzeń obydwu brzegów, na Stare Miasto stał się integralną częścią krajobrazu Brabanku, które przyciąga gdańszczan i turystów.

Opis okolicy
Opis okolicy
pokaż/schowaj

Edukacja: przedszkole, szkoła podstawowa
Komunikacja: prom, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, tramwaj wodny
Obiekty i usługi: apteka, bankomat, market, poczta, przychodnia, sklep osiedlowy
Przyroda: park, rzeka
Rozrywka i rekreacja: Muzeum II Wojny Światowej, Polska Filharmonia Bałtycka, Stare Miasto, bulwary spacerowe, galeria sztuki, teatr
Inne inwestycje

Inne inwestycje oferenta

pokaż/schowaj

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Invest Komfort Spółka Akcyjna sp. k.
Biuro Sprzedaży mieszkań w Gdańsku
ul. Stara Stocznia 8-14
80-862 Gdańsk
Godziny otwarcia: Poniedziałek - wtorek, czwartek - piątek - 9-17, środa 10 - 18, sobota - 10 - 15

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Brabank opinie:

pokaż/schowaj
Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Czym jest Smart Fit?
Indywidualne konto z ofertami mieszkań lub domów przygotowanymi specjalnie dla Ciebie
Jak to działa?
Otrzymasz wyłącznie oferty, które są zgodne z Twoimi preferencjami
Nie masz aktywnego Smart Fit - dołącz