Bezpieczeństwo, komfort, ekonomia i społeczeństwo. To ponadczasowe wartości,  o które PCG opiera swoje inwestycje, by służyły mieszkańcom jak najdłużej. Przykładem osiedla zbudowanego z „solidnych czterech ścian” jest najnowsza realizacja dewelopera w Wałbrzychu.


Osiedle Nowy Port z lampami antybakteryjnymi

Lampy zainstalowane zostaną w wiatrołapach wszystkich klatek schodowych i w korytarzach na każdym piętrze. Takie rozwiązanie ma zapewnić komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom. Ludzie powinni czuć się pewnie wchodząc do własnego domu.


Postaw na nowoczesność w spokojnej dzielnicy

O tym, że wrocławskie Wojszyce są atrakcyjną lokalizacją oferującą wysoki standard życia świadczy nie tylko notowany w tej dzielnicy przyrost liczby mieszkańców, ale także kolejne inwestycje deweloperskie, których powstaje tu sporo. Spokojna okolica, dominująca kameralna zabudowa, rozległe tereny zielone, a także doskonałe skomunikowanie z centrum sprawiają, że żyje się tu wygodnie. Warto zatem właśnie w tej części Wrocławia kupić swoje nowe M?

Miasto tradycji i nowoczesności

Stolica Dolnego Śląska jako jedyne miasto w Polsce, została uwzględniona w rankingu „Quality of Living” na międzynarodowej liście najlepszych miast do życia w opinii swoich mieszkańców. Skąd bierze się fenomen Wrocławia i co sprawia, że ludzie tak chętnie osiadają w tym mieście, a jego mieszkańcy są niezmiennie zadowoleni z miejsca zamieszkania?

Nowe mieszkania we Wrocławiu

Deweloper Comodomo otrzymał pozwolenie na budowę swojej najnowszej inwestycji, Osiedla Meteos. W inwestycji powstanie kameralny, trzypiętrowy budynek mieszczący 50 mieszkań. Osiedle oprócz własnej stacji meteorologicznej wyróżniać mają wyjątkowo niskie koszty eksploatacyjne. Sprzedaż mieszkań będzie prowadzona przez agencję mieszkaniową Iglica Nieruchomości.


Nowe mieszkania we Wrocławiu

Wrocław staje się coraz ważniejszym rynkiem dla Ronson Development. Deweloper uruchomił sprzedaż 121 lokali w ramach pierwszego etapu inwestycji Viva Jagodno (znanej wcześniej pod roboczą nazwą Matisse). Ich ceny zaczynają się od 213 tys. zł, a powierzchnie od 28 mkw. Inwestycja w nowo powstającej wrocławskiej dzielnicy została zaprojektowana tak, by spełniać wszelkie oczekiwania młodych rodzin.

Nowe mieszkania we Wrocławiu

Położony nad samą Odrą kompleks aparthotelowy Miasto Marina to pierwszy taki projekt firmy Ronson Development. Jego budowa została ukończona, więc nabywcy apartamentów mogą już zająć się ich urządzaniem.


Nowe mieszkania we Wrocławiu

Wrocław to jedno z najbardziej urokliwych miejsc na mapie Polski. Bogate podłoże historyczne i umiejscowienie w niedalekiej odległości od granicy z Niemcami oraz Czechami sprawiają, że nadodrzańskie miasto od lat rozwija się i przyciąga tysiące ludzi z całego świata. Potencjał miasta oraz doskonała lokalizacja wrocławskiej inwestycji BPI Real Estate Poland sprawia, że w II etapie Bulwarów Książęcych sprzedano już ponad 70% mieszkań.


Nowe mieszkania we Wrocławiu

Profit Development rusza z nowym wrocławskim projektem, tym razem zlokalizowanym na szybko rozwijającym się Jagodnie. Nowa inwestycja została podzielona na trzy etapy; w pierwszym powstaną dwa budynki mieszczące w sumie 232 mieszkania o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach.


Nowe mieszkania we Wrocławiu

Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu, wprowadził do sprzedaży nową inwestycję – Lokum Villa Nova. Osiedle zlokalizowane będzie na wrocławskich Kowalach, przy ulicy Jaskółczej. W ofercie jest 98 komfortowych apartamentów.


„Wrocław. Sto mostów – milion uśmiechów” – to hasło nowego wrocławskiego neonu, który niedawno został zainstalowany na jednym z budynków osiedla Lokum Victoria przy ul. Tęczowej na Starym Mieście. Treść i projekt neonu zostały wyłonione w konkursie organizowanym przez Lokum Deweloper. Film z montażu i sam neon można obejrzeć już w sieci.

Nowe mieszkania we Wrocławiu

Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu, otrzymał pozwolenie na użytkowanie etapów IIb oraz Va osiedla Lokum Victoria na Starym Mieście we Wrocławiu. Spółka rozpoczęła przekazywanie lokali, dzięki czemu rozpozna je w wyniku 2018 r.


Nowe mieszkania we Wrocławiu

Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce jak na razie nie jest duży - jego wartość jest szacowana na 500 mln zł. Grupa prestiżowych inwestycji o luksusowym charakterze ciągle się jednak rozwija – deweloperzy coraz odważniej wchodzą na rynek dóbr luksusowych i planują kolejne obiekty, a raporty rynkowe optymistycznie mówią o powiększającym się rynku tego segmentu nieruchomości.


Nowe mieszkania we Wrocławiu

Lokum Deweloper, lider sprzedaży mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu, wprowadził do oferty 370 apartamentów w projekcie Lokum Smart City przy ul. Awicenny. To nowa inwestycja w południowo-zachodniej części Wrocławia z lokalami przeznaczonymi pod wynajem, dostosowana do potrzeb osób młodych i aktywnych, ceniących dostęp do wszystkich udogodnień.


Nowe mieszkania we Wrocławiu

Archicom wprowadza do oferty 255 ustawnych mieszkań przy ul. Czartoryskiego we Wrocławiu. Na terenie osiedla deweloper zaplanował m.in. klub fitness, siłownię na powietrzu oraz zróżnicowane place zabaw dla najmłodszych.

Nowe mieszkania we Wrocławiu

Prestiżowe apartamenty nad rzeką i klimatyczne mieszkania w sercu dawnego Browaru Piast trafią do oferty Archicomu. Spośród 325 apartamentów będzie można wybierać między pięknymi widokami na Odrę, a historyczną zabudową.  Zainteresowanych przedsprzedażą deweloper zaprasza do Salonu Sprzedaży przy ul. św. Mikołaja 7 we Wrocławiu.


Nowe mieszkania we Wrocławiu

Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu oraz wicelider wrocławskiego rynku deweloperskiego, rozpoczął budowę IX etapu osiedla Lokum di Trevi, jednej z najpopularniejszych wrocławskich inwestycji mieszkaniowych. Dzięki wysokiemu popytowi ze strony nabywców, Spółka sprzedała już ponad 40% mieszkań z liczącego 217 lokali etapu. Zostaną one rozpoznane w wyniku 2019 r.