W Lublinie, przy ulicy Witolda Chodźki, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa, prowadzona przez cenionego lubelskiego Dewelopera, Nieruchomości LALAK Properties. Budynek o sześciu kondygnacjach naziemnych i dwóch podziemnych ma oferować łącznie 220 funkcjonalnych mieszkań i apartamentów o powierzchni od 27 do 126 m².

Targi Mieszkań i Nieruchomości LUBLIN 23-25 marca 2018

Marzysz o własnych 4 kątach? Interesuje Cię mieszkanie na nowoczesnym osiedlu czy dom w zielonej okolicy? A może szukasz idealnego projektu lub generalnego wykonawcy? Przyjdź w weekend od 23 do 25 marca do Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) i znajdź wymarzoną inwestycję dla siebie!


W Lublinie na Gęsiej 13 pojawiły się nowe mieszkania

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa RZEMIEŚLNIK-BIS buduje cztery budynki mieszkalno-usługowe przy ulicy Gęsiej 13 w Lublinie. Na terenie inwestycji, która zajmie 1,3 ha zostanie zagospodarowany przynależny do niej teren. Zostaną posadzone drzewa, krzewy oraz powstaną drogi i chodniki dla mieszkańców.

Mieszkania w Śródmieściu Lublina

Agencja nieruchomości HomePlace Sp. z o.o. rozpoczęła sprzedaż mieszkań atrakcyjnej inwestycji w Lublinie. Oprócz nowoczesnego wykończenia, mieszkańcy będą mieli przyjemność obcowania z naturą, dzięki dużej ilości parków i lasów w okolicy.

Nowe mieszkania w Lublinie

W sercu Lublina, przy ul. Północnej 4, powstaje Osiedle Nowy Przylądek. Jego deweloperem jest NAP Invest Sawa sp. z o.o. Inwestycja zlokalizowana jest na wzgórzu, z którego rozciąga się malowniczy widok na lubelskie Stare Miasto i Zamek.