W Lublinie, przy ulicy Granatowej, wyrasta nowa inwestycja mieszkaniowa, prowadzona przez cenionego lubelskiego Dewelopera, ZIPiS. Planowane trzy budynki mają oferować łącznie 177 mieszkań od 33 do 70 mkw. Inwestycja, zlokalizowana w zielonej, spokojnej okolicy, wznoszona jest przy użyciu nowoczesnych technologii i projektowana z myślą o komforcie mieszkańców.


W Lublinie na Gęsiej 13 pojawiły się nowe mieszkania

2015-10-15
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa RZEMIEŚLNIK-BIS buduje cztery budynki mieszkalno-usługowe przy ulicy Gęsiej 13 w Lublinie. Na terenie inwestycji, która zajmie 1,3 ha zostanie zagospodarowany przynależny do niej teren. Zostaną posadzone drzewa, krzewy oraz powstaną drogi i chodniki dla mieszkańców.

Mieszkania w Śródmieściu Lublina

2013-12-30
Agencja nieruchomości HomePlace Sp. z o.o. rozpoczęła sprzedaż mieszkań atrakcyjnej inwestycji w Lublinie. Oprócz nowoczesnego wykończenia, mieszkańcy będą mieli przyjemność obcowania z naturą, dzięki dużej ilości parków i lasów w okolicy.

Nowe mieszkania w Lublinie

2012-05-07
W sercu Lublina, przy ul. Północnej 4, powstaje Osiedle Nowy Przylądek. Jego deweloperem jest NAP Invest Sawa sp. z o.o. Inwestycja zlokalizowana jest na wzgórzu, z którego rozciąga się malowniczy widok na lubelskie Stare Miasto i Zamek.