zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Trzy budynki inwestycji Gęsia 13 są już gotowe do odbioru

Najnowszy budynek B już w budowie

W Lublinie na Gęsiej 13 pojawiły się nowe mieszkania

2015-10-15
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa RZEMIEŚLNIK-BIS buduje cztery budynki mieszkalno-usługowe przy ulicy Gęsiej 13 w Lublinie. Na terenie inwestycji, która zajmie 1,3 ha zostanie zagospodarowany przynależny do niej teren. Zostaną posadzone drzewa, krzewy oraz powstaną drogi i chodniki dla mieszkańców.

Sprawdź ofertę mieszkań na Gęsia 13

W ramach inwestycji powstaną cztery, trzykondygnacyjne budynki z dodatkowa kondygnacją podziemną na której znajdą się garaże, miejsca postojowe i piwnice. Wszystkie kondygnacje obsłużą windy, dzięki czemu w inwestycji mogą zamieszkać osoby niepełnosprawne.

Mieszkania zlokalizowane na III piętrze posiadają dodatkowo antresole. Są to otwarte powierzchnie, przeznaczone do indywidualnej aranżacji z możliwością montażu kominka.

Wszystkie mieszkania będą podłączone do sieci LPEC z indywidualnym rozliczeniem. Technologia budownictwa jest tradycyjna.

Obecnie rozpoczęła się budowa ostatniego już budynku B. W ofercie znalazły się mieszkania od 45 do 60 mkw., a ich ceny rozpoczynają się od 4 500 zł za mkw. Spółdzielnia prowadzi już wstępną rezerwację, której warunkiem jest wpłata 10% wartości lokalu mieszkalnego.

Zobacz jakie jeszcze inwestycje buduje się w Lublinie i okolicach


Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 926 osób