Sowińskiego 72 sp. z o.o.

Szczecin, Al. Wojska Polskiego 149
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Szczecin
Sowińskiego 72 Sp. z o.o. należy do grupy firm wywodzących się ze spółki POLPAGER Sp. z o.o. stworzonej w 1991 roku w celu wprowadzenia ogólnopolskiej sieci przywoławczej Polpager. Utworzona w 1998 roku Rezydent Sp. z o.o., a następnie przekształcona w spółkę akcyjną Rezydent S.A. rozpoczęła szereg inwestycji w sektorze nieruchomości. Zrealizowała wiele projektów budowlanych i - poprzez spółki celowe - nadal inwestuje w różnorodne przedsięwzięcia deweloperskie. REZYDENT S.A. zajmuje się budową i eksploatacją ekskluzywnych apartamentowców i hoteli. W swoich projektach zwraca szczególną uwagę na dopracowanie detali, spełniając oczekiwania wymagających klientów.

Sowińskiego 72 Sp. z o.o. powstała w 2007 roku, spółka powołana w celu realizacji projektu pod nazwą Osiedle Pionierów przy ulicy Sowińskiego oraz ulicy Potulickiej w Szczecinie. 

Przedsiębiorstwa grupy Rezydent stale podejmują działania na rzecz rozwoju i umacniania pozycji rynkowej firmy. Profesjonalne przygotowanie, kompetencje i doświadczenie naszych pracowników umożliwiają wspólne budowanie sukcesu. Realizacja ambitnych zadań i stosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwalają na tworzenie nowych wartości, jednocześnie wspierając rozwój gospodarki lokalnej.

Naszą misją jest wprowadzanie na rynek najwyższej jakości usług i rozwiązań technologicznych, a w zakresie nieruchomości - budowa ekskluzywnych obiektów w najlepszych lokalizacjach, o standardach spełniających najbardziej wymagające oczekiwania. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość wykonania i indywidualne podejście do klienta. Cechuje nas profesjonalny nadzór nad budową i sprawne zarządzanie na każdym etapie przedsięwzięcia. Cele te realizowane są również przez spółkę Sowińskiego 72. 
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Szczecin
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Sowińskiego 72 Sp. z o.o.
Szczecin, Al. Wojska Polskiego 149

pokaż numer

Biuro Sprzedaży
Szczecin, ul. Emilii Plater 7

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę