Logo

Nowe mieszkanie, 54,87 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr M40/KL3

609 057 zł

11 100 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 850 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Luxury Point

Kielce, Centrum, al. Solidarności

3 pokoje, mieszkanie 54,87 m², piętro 8, oferta nr M40/KL3, Luxury Point, Kielce, Centrum, al. Solidarności
SALON Z ANEKSEM24,27 m²SYPIALNIA10,02 m²SYPIALNIA9,72 m²ŁAZIENKA4,05 m²KORYTARZ6,81 m²BALKON57,91 m²TARAS13,22 m²
Wymiary mieszkania 54.87 m², M40/KL3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 54.87 m², M40/KL3
M39/KL3M40/KL3M35/KL4M36/KL4M37/KL4M38/KL4
Plan piętra
Luxury Point - zdjęcie nr 0
Luxury Point - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 54.87 m², M40/KL3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,87 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (57,91 m²), taras (13,22 m²)

Termin oddania:

sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę