Logo

Nowe mieszkanie, 58,05 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr M21/KL3

586 305 zł

10 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Luxury Point

Kielce, Centrum, al. Solidarności

3 pokoje, mieszkanie 58,05 m², piętro 4, oferta nr M21/KL3, Luxury Point, Kielce, Centrum, al. Solidarności
SALON Z ANEKSEM25,92 m²SYPIALNIA10,86 m²SYPIALNIA10,27 m²ŁAZIENKA4,79 m²KORYTARZ6,21 m²BALKON7,36 m²
Wymiary mieszkania 58.05 m², M21/KL3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 58.05 m², M21/KL3
M18/KL3M22/KL3M16/KL4M17/KL4M18/KL4M19/KL4M20/KL4M17/KL3M19/KL3M20/KL3M21/KL3
Plan piętra
Luxury Point - zdjęcie nr 0
Luxury Point - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 58.05 m², M21/KL3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,05 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,36 m²)

Termin oddania:

sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę