Logo

Nowe mieszkanie, 57,96 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr M66/KL1

579 600 zł

10 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 712 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Luxury Point

Kielce, Centrum, al. Solidarności

3 pokoje, mieszkanie 57,96 m², piętro 6, oferta nr M66/KL1, Luxury Point, Kielce, Centrum, al. Solidarności
SALON Z ANEKSEM19,71 m²SYPIALNIA12,49 m²SYPIALNIA9,82 m²ŁAZIENKA5,65 m²WC2,91 m²KORYTARZ7,38 m²BALKON15,62 m²
Wymiary mieszkania 57.96 m², M66/KL1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 57.96 m², M66/KL1
M60/KL1M62/KL1M63/KL1M61/KL1M64/KL1M65/KL1M59/KL1M66/KL1M58/KL1M57/KL1M56/KL1M48/KL2M41/KL2M42/KL2M43/KL2M44/KL2M45/KL2M46/KL2M47/KL2
Plan piętra
Luxury Point - zdjęcie nr 0
Luxury Point - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 57.96 m², M66/KL1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,96 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,62 m²)

Termin oddania:

sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę