Logo

Nowe mieszkanie, 57,25 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr M51/KL1

606 850 zł

10 600 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 839 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Luxury Point

Kielce, Centrum, al. Solidarności

3 pokoje, mieszkanie 57,25 m², piętro 5, oferta nr M51/KL1, Luxury Point, Kielce, Centrum, al. Solidarności
SALON Z ANEKSEM27,31 m²SYPIALNIA11,48 m²SYPIALNIA8,03 m²ŁAZIENKA3,95 m²PRZEDSIONEK3,31 m²KORYTARZ3,17 m²LOGGIA7,74 m²
Wymiary mieszkania 57.25 m², M51/KL1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 57.25 m², M51/KL1
M49/KL1M51/KL1M52/KL1M50/KL1M53/KL1M54/KL1M48/KL1M55/KL1M47/KL1M46/KL1M45/KL1M40/KL2M33/KL2M34/KL2M35/KL2M36/KL2M37/KL2M38/KL2M39/KL2
Plan piętra
Luxury Point - zdjęcie nr 0
Luxury Point - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 57.25 m², M51/KL1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,25 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,74 m²)

Termin oddania:

sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę