Logo

Nowe mieszkanie, 35,41 m², 1 pokój, 8 piętro, oferta nr 125

455 750 zł

12 871 zł /m²

Rata 2 132 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kielce, Nowy Folwark, ul. Zbożowa

1 pokój, mieszkanie 35,41 m², piętro 8, oferta nr 125, Osiedle na Górnej etap V, Kielce, Nowy Folwark, ul. Zbożowa
SALON Z ANEKSEM25,33 m²ŁAZIENKA4,03 m²KORYTARZ6,05 m²TARAS10,42 m²TARAS6,48 m²
Wymiary mieszkania 35.41 m², 125
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.41 m², 125
125
Plan piętra
Osiedle na Górnej etap V - zdjęcie nr 0
Osiedle na Górnej etap V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.41 m², 125
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,41 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,42 m²), taras (6,48 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę