Logo

Nowe mieszkanie, 32,97 m², 1 pokój, parter, oferta nr 82

359 710 zł

10 910 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 683 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kielce, Nowy Folwark, ul. Zbożowa

1 pokój, mieszkanie 32,97 m², parter, oferta nr 82, Osiedle na Górnej etap V, Kielce, Nowy Folwark, ul. Zbożowa
SALON Z ANEKSEM18,98 m²ŁAZIENKA3,70 m²KORYTARZ2,42 m²TARAS4,46 m²OGRÓDEK5,80 m²
Wymiary mieszkania 32.97 m², 82
Wirtualna makieta 3D mieszkania 32.97 m², 82
82
Plan piętra
Osiedle na Górnej etap V - zdjęcie nr 0
Osiedle na Górnej etap V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 32.97 m², 82
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,97 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,46 m²), ogródek (5,80 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę