Logo

Nowe mieszkanie, 63,58 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 84

655 892 zł

10 316 zł /m²

Rata 3 069 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kielce, Nowy Folwark, ul. Zbożowa

3 pokoje, mieszkanie 63,58 m², parter, oferta nr 84, Osiedle na Górnej etap V, Kielce, Nowy Folwark, ul. Zbożowa
SALON Z ANEKSEM23,18 m²SYPIALNIA10,89 m²SYPIALNIA9,24 m²ŁAZIENKA5,02 m²WC2,96 m²GARDEROBA3,71 m²KORYTARZ8,58 m²TARAS6,27 m²OGRÓDEK99,82 m²
Wymiary mieszkania 63.58 m², 84
Wirtualna makieta 3D mieszkania 63.58 m², 84
84
Plan piętra
Osiedle na Górnej etap V - zdjęcie nr 0
Osiedle na Górnej etap V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 63.58 m², 84
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,58 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,27 m²), ogródek (99,82 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę