zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak

Sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości to cały proces czynności, na którym Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna zna się perfekcyjnie. Naszą domeną jest kompleksowe podejście do potrzeb naszych...
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania, domy
  • Wrocław
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Mateusz Lipiński - Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak

Mateusz Lipiński

pokaż numer
Paweł Maciaszek - Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak

Paweł Maciaszek

pokaż numer

Opis firmy - Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak

Sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości to cały proces czynności, na którym Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna zna się perfekcyjnie. Naszą domeną jest kompleksowe podejście do potrzeb naszych Klientów, dlatego naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości usług w obrocie nieruchomościami i związanym z tym doradztwem prawnym i inwestycyjnym zarówno dla Klientów Indywidualnych, jak i Inwestorów oraz Deweloperów. Zawsze działamy transparentnie – to nasza gwarancja działania. Umowy, czy dokumenty dotyczące transakcji są zawsze przez nas szczegółowo opiniowane i analizowane. Skupiamy bardzo dużą uwagę na bezpieczeństwie transakcji, sprawnym działaniu oraz na relacjach z naszymi Klientami i Partnerami Biznesowym, dlatego obrót nieruchomościami dla całego zespołu Kapital Nieruchomości można zastąpić jednym słowem – pasja. Nie jest tajemnicą, iż Kapital Nieruchomości to wielozadaniowy zespół specjalistów stworzony z doświadczonych doradców ds. nieruchomości, prawników, architektów, specjalistów do spraw marketingu czy inżynierów budownictwa. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie oferować usługi najwyższej jakości, chętnie dzieląc się naszym know-how i wieloletnim doświadczeniem w branży Niezależnie od tego, czy nasz Klient jest Kupującym nieruchomość, Wynajmującym czy Deweloperem – Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna ma zasoby i doświadczenie, które pozwolą kupić, sprzedać, wynająć, lub zarządzać całym procesem inwestycyjnym w sposób sprawny ale przy tym bezpieczny. Każdorazowo jest to dla Nas wyzwanie, które motywuje Nas do działania!

Nasza oferta

7 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: