Twoje oferty
0
0

Mieszkanie na sprzedaż, 62,49 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 36479/3685/OMS

Mieszkanie z oferty Freedom Nieruchomości

620 000

Biedrusko, Chludowska

3 pokoje, mieszkanie 62,49 m², parter, oferta nr , 36479/3685/OMS, Biedrusko, Chludowska
36479/3685/OMS - zdjęcie nr 0
36479/3685/OMS - zdjęcie nr 1
36479/3685/OMS - zdjęcie nr 2
36479/3685/OMS - zdjęcie nr 3
36479/3685/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62.49 m²
Mapa
Galeria
15
Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
62,49 m²
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Wys. mieszkania:
2,82 m
Cena:
620 000 zł
Cena za m²:
9 922 zł
Rok Budowy:
2019

Opis i szczegóły oferty

Numer oferty
36479/3685/OMS
Materiał
silikat
Typ własności
własność
Łazienka
łazienka z wanną lub prysznicem
Standard wykończenia
wysoki standard
Powierzchnie zewnętrzne
ogródek, taras, balkon
Instalacje elektryczne
aparat domofonu
Data dodania
2025-01-11
Szukasz komfortowego lokum z ogrodem. Miejsca, w którym łatwo połączysz codzienne obowiązki z relaksem i wspólnym czasem z rodziną. Pragniesz cieszyć się urokami życia blisko przyrody, równocześnie zachowując swobodny dostęp do aglomeracji miejskiej. Ta oferta jest dla Ciebie!
 
Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze willi miejskiej Osiedla Natura Biedrusko. To ceniona inwestycja, charakteryzująca się wysoką estetyką budynków i dobrze zagospodarowanym terenem, zapewniającym mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo.

Lokal o powierzchni 62.49m2 to doskonały przykład funkcjonalnego rozkładu pomieszczeń, wykończonych w sposób przemyślany i w wysokim standardzie. Jego przestronność zapewnia wyższa od standardowej wysokość stropów 2,82 m i obszerny ogród (aż 111,6 m2!), okalający nieruchomość.

Przekraczając próg mieszkania znajdujemy się w korytarzu (5,85 m2) stanowiącym główną arterię lokalu. Garderoba z siedziskiem i lustrem, dużo szaf w zabudowie. Wszystko w jasnej, biało-drewnianej stylistyce okładzin i stolarki drzwiowej (marki DRE). Podłogi na powierzchni całego lokalu stanowią jakościowe, laminowane panele Quick-Step, odporne na wodę i zarysowania.
Kierując się na prawo od wejścia znajdujemy główną sypialnię (13 m2) z wygodnym łóżkiem kontynentalnym oraz szafami w zabudowie. Korytarzem na lewo przechodzimy do drugiego pomieszczenia, mogącego pełnić funkcję gabinetu lub pokoju dziecka (10,5 m2), również wyposażonego w estetyczną zabudowę meblową. Po przeciwległej stronie przedpokoju znajduje się obszerna łazienka (4,72 m2) z wanną i pralką. W pomieszczeniu zamontowany został dwufunkcyjny piec gazowy.

Serce domu stanowi otwarty salon z aneksem kuchennym (28,5m2). Wysoka jakość zabudowy kuchennej z obszernym blatem roboczym w formie półwyspu (wykonana na zamówienie, z lakierowanymi frontami o podwyższonej odporności na wilgoć) i pełnym wyposażeniem AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka). W tej kuchni naprawdę gotuje się posiłki, serwując je w części jadalnianej, która z powodzeniem pomieści 6-osobową grupę biesiadników. Relaks przy dobrej muzyce i filmie (ekran wyświetlania na projektorze to 150 cal) gwarantuje strefa wypoczynkowa pomieszczenia z egzotyczną fototapetą, stanowiącą główną ozdobę mieszkania.

Prawdziwy relaks w słoneczne dni zapewnia jednak ogród (ekspozycja zachodnia), na który można swobodnie przenieść się wprost z salonu. Obszerny taras z zadaszeniem (18m2), pozwala na spędzanie całego dnia na świeżym powietrzu, racząc się m.in. winogronami z własnych krzewów. Na terenie ogrodu znajdują się również nasadzenia i drewniany domek gospodarczy.

Atutem mieszkania są niskie koszty utrzymania. Opłaty administracyjne kształtują się na poziomie 418 PLN/msc (w tym woda, śmieci, fundusz remontowy, eksploatacja, sprzątanie). Ogrzewanie dwufunkcyjnym piecem gazowym to w skali roku średniomiesięczny koszt rzędu 100 PLN. W lokalu znajduje się podłączenie do sieci światłowodowej.

Osiedle Natura Biedrusko to nie tylko dobrze zarządzany obiekt, spokojne sąsiedztwo i czyste powietrze. Zielone tereny włączone do programu Natura 2000 stanowią doskonałą bazę rekreacyjną. Lasy, staw, rzeka, ścieżki rowerowe, zespół pałacowo-parkowy, ośrodek jeździecki - wszystko to na wyciągnięcie ręki. 
Warto dodać, iż w promieniu kilkuset metrów od budynku znajduje się niezbędna infrastruktura społeczno-gospodarcza:
- przedszkola, żłobki, prywatna szkoła podstawowa, 
- przychodnie lekarskie, gabinety dentystyczne, gabinet fizjoterapii, apteka, fitness club, fryzjer,
- sklepy: Dino, Biedronka, Żabka, stacja paliw 24h,
- restauracje: pizzeria z darmową dostawą, pałacowa kuchnia specjalizująca się w kaczce.
Prawdziwie swojski klimat miejsca zapewniają lokalni rzemieślnicy i dostawcy: piekarnia Dynia i Cynia (domowe chleby i ciasta) oraz gospodarstwa rolne (jajka, drób, ryby, miód).

Komunikacja? Osiedle znajduje się zaledwie 10 kilometrów od Poznania! W przeciągu 30 minut można dotrzeć do Ronda Śródka autobusem linii 911, a na os. Sobieskiego dojechać w zaledwie 20 minut liniami nr 348 i 397. W pobliskim Bolechowie (3 km) znajduje się stacja kolejowa zapewniająca szybkie połączenie ze ścisłym centrum Poznania.

Chcesz przekonać się na własne oczy, czy to miejsce jest dla Ciebie? Już teraz zadzwoń i zarezerwuj termin prezentacji!

Opiekun oferty:
Hanna Morawska
tel. kom.: 608 632 262
e-mail:
Zapytaj o ofertę

Zachęcamy również do odwiedzin naszego biura, które znajduje się w Poznaniu przy ul. Naramowickiej 47/117.
 

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Pokaż cały opis

Skontaktuj się z oferentem

Freedom Nieruchomości
Zapytaj o ofertę
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę