Twoje oferty
0
0

Nowe Mieszkanie, 32,95 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr G112

Zapytaj o cenę >

Gąski, ul. Nadbrzeżna 52C

Sprawdź analizę
AI
tego mieszkania >
SALON Z ANEKSEM26,20 m²ŁAZIENKA4,47 m²KORYTARZ2,28 m²BALKON2,99 m²
SALON Z ANEKSEM26,20 m²ŁAZIENKA4,47 m²KORYTARZ2,28 m²BALKON2,99 m²
Sprawdź
analizę
AI
tego lokalu
Wirtualna makieta 3D mieszkania 32.95 m², G112
F76F78F77F74F79F73G110F75F80G113F72G107G106G112G114G108G111G109
Plan piętra
Let's Sea Baltic Park II etap - zdjęcie nr 0
Let's Sea Baltic Park II etap - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 32.95 m², G112
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Oferenta
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
32,95 m²
Piętro:
1 piętro
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Strony świata:
zachód (W)
Wys. mieszkania:
2,69 m
Termin oddania:
gotowe do odbioru

Opis i szczegóły oferty

Budynek
basen, ogrody na dachach, patio, własna kotłownia
Teren
miejsca parkingowe, ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie zewnętrzne
balkon (2,99 m²)
Liczba poziomów
1
Garaż
parking naziemny, parking podziemny
Winda
tak
Data aktualizacji
2025-02-21

Opinia tabelaofert.pl o zaletach planu lokalu:


Największe zalety jednopokojowego apartamentu:

  1. Przestronna otwarta wspólna przestrzeń łącząca różne funkcje w jednym miejscu.
  2. Duża łazienka gwarantująca wygodę.
  3. Balkon dostępny z części dziennej, idealny na chwilę relaksu na świeżym powietrzu.

Ten jednopokojowy apartament o powierzchni 32,95 m², znajdujący się na pierwszym piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, otwartego korytarza wejściowego, łazienki oraz balkonu.

Otwarta wspólna przestrzeń o łącznej wielkości 28,48 m² tworzy harmonijne połączenie między różnymi funkcjami życiowymi. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią o powierzchni 26,20 m² zapewnia dużą i funkcjonalną przestrzeń do codziennego życia, umożliwiając swobodę podczas gotowania, jedzenia i odpoczynku. Wielkość tej strefy pozwala na swobodne planowanie i aranżację pomieszczenia, co jest zaletą szczególnie dla osób ceniących otwartość i wolność od ścianek działowych. Otwarty korytarz wejściowy o powierzchni 2,28 m², choć bardzo mały, stanowi wygodną część komunikacyjną, umożliwiając płynne przemieszczanie się między poszczególnymi częściami lokalu dzięki szerokiemu przejściu.

Łazienka o powierzchni 4,47 m², będąca dużą jak na tego typu apartament, oferuje komfort i przestrzeń niezbędną do codziennych zabiegów higienicznych. Bezpośrednie wejście do niej z korytarza zwiększa jej dostępność i praktyczność.

Dodatkową powierzchnię stanowi balkon o powierzchni 2,99 m², dostępny bezpośrednio z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią. Mimo swojej niewielkiej wielkości, stanowi idealne miejsce na odpoczynek na świeżym powietrzu. Wejście na balkon z przestrzeni dziennej pozwala w prosty sposób na przewietrzenie pomieszczenia oraz zapewnia możliwość korzystania z balkonu bez konieczności przechodzenia przez inne pomieszczenia.

Taki układ funkcjonalny jest idealny dla singli lub par, które cenią sobie otwartą przestrzeń, komfort oraz możliwość łatwego i szybkiego dostępu do wszystkich stref apartamentu, co znacząco podnosi komfort codziennego funkcjonowania w tym lokalu.

Zobacz cały opis

Zobacz podobne oferty w tej inwestycji

Filtry
Sortowanie
wybierz
Znaleziono 51 mieszkań
Wyświetl jako
AI
4 oferty
1 pokój
1
32,80
Zapytaj o ofertę
AI
15 ofert
1 pokój
1
32,44 - 32,95
Zapytaj o ofertę
AI
3 oferty
2 pokoje
2
37,18 - 40,47
Zapytaj o ofertę
AI
13 ofert
2 pokoje
2
39,64 - 41,02
Zapytaj o ofertę
AI
2 oferty
2 pokoje
2
48,46
Zapytaj o ofertę
AI
3 oferty
2 pokoje
2
48,48
Zapytaj o ofertę
AI
2 oferty
3 pokoje
3
53,10
Zapytaj o ofertę
AI
2 oferty
3 pokoje
3
65,18
Zapytaj o ofertę
AI
3 pokoje
3
65,59
3 piętro
Powiadom mnie REZERWACJA

Skontaktuj się z oferentem

redNet Investment
Zapytaj o ofertę

Let's Sea Baltic Park II etap opinie:

Znakomita 4.9 / 5
Znakomita 4.9 / 5
Opinie: 2 oceny
Lokalizacja: 5
Standard: 4.5
Komunikacja 5
Cena: 5
Opinie nie są zweryfikowane
Opinie: 2 oceny
Opinie nie są zweryfikowane
Lokalizacja:
5
Standard:
4.5
Komunikacja:
5
Cena:
5
Pokaż wszystkie
Dodaj ocenę
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Kopiowanie treści surowo wzbronione! Tabelaofert.pl sp. z o.o. zabrania kopiowania i używania - bez naszej pisemnej zgody - wszelkich opisów, planów lokali, wirtualnych makiet 3D, planów pięter i zagospodarowania terenu. Są one objęte prawem autorskim.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę