zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

redNet Investment sp. z o.o.

REDNET Investment to ogólnopolski deweloper, który jest w stanie identyfikować i pozyskiwać atrakcyjne nieruchomości, a następnie budować i sprzedawać mieszkania lub je wynajmować. Z uwagi na...
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania
  • Warszawa, Poznań, Radom, Gąski
Kontakt

Opis firmy - redNet Investment

REDNET Investment to ogólnopolski deweloper, który jest w stanie identyfikować i pozyskiwać atrakcyjne nieruchomości, a następnie budować i sprzedawać mieszkania lub je wynajmować.

Z uwagi na wysoce konkurencyjną naturę rynku mieszkań na sprzedaż koncentrujemy się na pozyskiwaniu atrakcyjnych działek dla których tworzymy szyte na miarę koncepcje deweloperskie.

Naszą misją jest budowanie przyjaznych dla użytkowników inwestycji odzwierciedlających zmieniające się trendy miejskiego życia. Chcemy podążać za zmianami w sektorze mieszkań na sprzedaż i przewidywać potrzeby rodzącego się rynku mieszkań na wynajem.

W REDNET Investment stosujemy sprawdzone parametry finansowe i projektowe aby zoptymalizować funkcjonalność oraz koszty inwestycji.

Osiągamy oszczędności, poprzez zmniejszenie kosztów utrzymania dzięki zastosowaniu technologii upraszczających konserwację oraz centralne zarządzanie ogrzewaniem oraz dostawą energii elektrycznej.

redNet Investment - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

4 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: