Mieszkanie do wynajęcia, 29,00 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 33356
Mieszkanie do wynajęcia 29 m², Sikorcza, Szczytniki
Szczytniki, Sikorcza







- Liczba pokoi:1 pokój
- Powierzchnia:29,00 m²
- Piętro:1 piętro
- Rok Budowy:2022
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Oferta nr 1 (zdjęcia nr 1-5)
Oferuję na wynajem mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29m2 z przynależnym zewnętrznym miejscem postojowym, położone w Koninku przy ul. Sikorczej (osiedle przy jeziorze Koninko) -4 minuty do przystanku autobusowego. W pobliżu Dino.
Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku (rok budowy 2022r). Składa się z umeblowanego pokoju, aneksu kuchennego, łazienki z WC i korytarzyka. W pełni wyposażony. Do mieszkania przynależy balkon.
Mieszkanie oddalone jest od głównej ulicy. Przeznaczone maksymalnie dla dwóch osób niepalących, bez zwierząt.
Czynsz z tytułu najmu to 1650zł + opłaty administracyjne ok 350zł (w tym zaliczka na ogrzewanie oraz wodę)+ prąd wg wskazań liczników.
Wymagana kaucja w wysokości 2000zł.
Mieszkanie wolne od zaraz. zdjęcia nr 1-nr5
Kontakt do właściciela: 600 069 706.
Oferta nr 2 (zdjęcia nr 6-nr16)
Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 33m2 wraz z zewnętrznym miejscem postojowym, położone na 1/4 piętrze w Koninku przy ul. Sikorczej (osiedle przy jeziorze Koninko) -4 minuty do przystanku autobusowego autobusu. W pobliżu Dino.
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i korytarza. Lokal jest w pełni wyposażony- w pokojach meble, w kuchni zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD (płyta ceramiczna, lodówka), łazienka w płytkach z prysznicem narożnikowym oraz pralką, w korytarzu szafa.
Mieszkanie oddalone jest od głównej ulicy. Przeznaczone maksymalnie dla dwóch osób niepalących, bez zwierząt.
Czynsz najmu 1850zł + opłaty administracyjne ok. 350 zł + prąd wg wskazań liczników.
Wymagana kaucja w wysokości 2300zł.
Wolne od zaraz.
Kontakt bezpośredni do właściciela: 600 069 706
Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl