Nowe Mieszkanie, 34,67 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr C/61
Inwestycja Osiedle Urbino 1.3
Warszawa, Włochy, Raków, ul. Równoległa 16
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Powierzchnia:34,67 m²
- Piętro:6 piętro
- Typ kuchni:aneks kuchenny
- Strony świata:południe (S), zachód (W)
- Termin oddania:II kwartał 2026
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Opinia tabelaofert.pl o zaletach planu lokalu:
Kompaktowe i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialni małżeńskiej, łazienki, korytarza wejściowego oraz loggii.
Zalety układu pomieszczeń
- Efektywne wykorzystanie powierzchni tego mieszkania o metrażu 34,67 m² to ogromna zaleta. Dzięki racjonalnie zaprojektowanemu układowi, mieszkanie oferuje wszystkie niezbędne pomieszczenia, co pozwala nie tylko obniżyć koszty zakupu, ale również przyszłego utrzymania.
- Salon z aneksem kuchennym i jadalnią łączy funkcjonalność trzech pomieszczeń w jednym, co pozwala na swobodne i komfortowe użytkowanie przestrzeni. Dzięki temu, niepotrzebne jest tworzenie osobnych pokoi, co byłoby mniej ekonomiczne i praktyczne na tak ograniczonej powierzchni.
- Wyjście na loggię z salonu z aneksem kuchennym dodaje funkcjonalności, umożliwiając szybki dostęp do przestrzeni relaksacyjnej zarówno podczas gotowania, jak i odpoczynku. To praktyczne rozwiązanie, które podnosi komfort użytkowania mieszkania, oferując dodatkowe miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.
- Bezpośredni dostęp do loggii z sypialni małżeńskiej dodaje jej funkcjonalności i intymności, co jest istotnym atutem. Dzięki temu, codzienne poranki stają się przyjemniejsze, oferując możliwość wyjścia na zewnątrz bez konieczności przechodzenia przez inne pomieszczenia.
- Bliskie sąsiedztwo sypialni małżeńskiej i łazienki jest kluczowe dla wygody mieszkańców. Umożliwia szybki i nieskrępowany dostęp do łazienki, co jest szczególnie ważne rano i wieczorem, jednocześnie minimalizując zakłócenia w pozostałych częściach mieszkania.
- Otwarte przejście między korytarzem wejściowym a salonem z aneksem kuchennym ułatwia przepływ mieszkańców i sprawia, że mieszkanie wydaje się bardziej przestronne, jednocześnie zapewniając dobrą komunikację pomiędzy pomieszczeniami.
Szczegółowy opis mieszkania Rozpoczynamy naszą wirtualną podróż od korytarza wejściowego, który prowadzi bezpośrednio do każdego z pomieszczeń w tym dwupokojowym mieszkaniu. Pomimo kompaktowych 4,62 metra kwadratowego, korytarz pomieści dużą szafę o wymiarach 132x62 cm, idealną na okrycia wierzchnie oraz buty. Wchodząc dalej, natkniemy się na salon z aneksem kuchennym i jadalnią, mierzący 15,19 metra kwadratowego. To miejsce łączy komfort wypoczynku, dzięki dwuosobowej sofie z rozstawionymi krzesłami wokół stolika kawowego, z wygodą przygotowywania posiłków w pełni wyposażonym aneksie kuchennym, zawierającym m.in. zmywarkę, płytę kuchenną, lodówkę i zlew. Część jadalniana także znajduje tu swoje miejsce dzięki ustawieniu stolika śniadaniowego z dwoma wygodnymi krzesłami. Z salonu mamy bezpośrednie wyjście na loggię, co pozwala na błyskawiczny dostęp do zewnętrznej przestrzeni relaksacyjnej. Przechodząc do sypialni małżeńskiej o powierzchni 10,67 m², zauważymy wygodne łóżko dwuosobowe, obydwie strony uzupełnione szafkami nocnymi, oraz dużą szafę na ubrania. To pomieszczenie także oferuje wyjście na loggię, co dodaje komfortu użytkowania sypialni. Łazienka, mieszcząca się obok sypialni, wyposażona jest w asymetryczną wanną, umywalkę, toaletę oraz pralkę, co gwarantuje wszystkie niezbędne udogodnienia na niewielkiej przestrzeni 4,19 m².
To kompaktowe i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie stanowi idealne rozwiązanie dla singla lub pary. Dzięki wszechstronności oraz inteligentnie zaprojektowanemu układowi, sprawdzi się także jako wygodne lokum dla małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.
Zobacz podobne oferty w tej inwestycji









Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Skontaktuj się z oferentem
Skontaktuj się z oferentem
Czw. 11.00 - 18.00
Pt. 10.00 - 18.00
Sob. 10.00 - 15.00
Osiedle Urbino 1.3 opinie:
Osiedle Urbino 1.3 opinie:
Pobliskie lokalizacje
W okolicy
Inni użytkownicy szukali również na Rakowie
Ceny mieszkań na Rakowie
Ulice w Warszawie
- nowe kawalerki w warszawie na rakowie
- nowe mieszkania 2-pokojowe w warszawie na rakowie
- nowe mieszkania 3-pokojowe w warszawie na rakowie
- nowe mieszkania 4-pokojowe w warszawie na rakowie
- mieszkania bez wkładu własnego w warszawie na rakowie
- nowe mieszkania z tarasem w warszawie na rakowie
- gotowe mieszkania raków
- nowe mieszkania powsińska warszawa
- nowe mieszkania redutowa warszawa
- nowe mieszkania fajansowa warszawa
- nowe mieszkania prystora warszawa
- nowe mieszkania dziatwy warszawa
- nowe mieszkania heroldów warszawa
- nowe mieszkania polska warszawa
- nowe mieszkania pałuków warszawa
- nowe mieszkania tytoniowa warszawa
- nowe mieszkania stalowa warszawa
- nowe mieszkania grzymalitów warszawa
- nowe mieszkania bokserska warszawa
- nowe mieszkania zana warszawa
- nowe mieszkania rembielińska warszawa
- nowe mieszkania ostródzka warszawa
- nowe mieszkania kostrzyńska warszawa
- nowe mieszkania chełmżyńska warszawa
- nowe mieszkania kłobucka warszawa
- nowe mieszkania legnicka warszawa
- nowe mieszkania łopuszańska warszawa
- nowe mieszkania sprzeczna warszawa
- nowe mieszkania gierdziejewskiego warszawa
- nowe mieszkania mańkowska warszawa
- nowe mieszkania okrzei warszawa
- nowe mieszkania marywilska warszawa
- nowe mieszkania sokratesa warszawa
- nowe mieszkania aluzyjna warszawa